Rádio Blaník i letos oživí klasické podzimní tradice

blanik-slunicko-podzimS příchodem podzimu připravuje Rádio Blaník několik dalších akcí pro své posluchače. První akce proběhla už v sobotu 6. října. Kromě pouštění draků mohli účastníci objevovat i zajímavé letecké modely.

Podzim je tu a s ním i několik hezkých akcí, které si pro své posluchače tradičně připravilo Rádio Blaník. „Naším přáním je potěšit zejména ty, kteří mají rádi klasické podzimní tradice. Proto budeme i letos pouštět draky, rozsvěcet lampiony, a vyrazíme také na pravý výlov rybníku,“ prozradil Vláďa Slezák, který má podzimní blanické akce na starosti.

První zastávkou bylo letiště Model City Znojmo v Hlubokých Mašůvkách, kde se v sobotu 6. října uskutečnila Drakiáda Rádia Blaník. Kromě pouštění draků se mohli návštěvníci těšit na unikátní ukázky leteckých modelů. „Dorazili letečtí modeláři z České republiky i zahraničí. Kromě jiného diváci spatřili i obří modely s rozpětím křídel až 3 metry!“ doplnil Vláďa Slezák.

Další akcí bude Lampionový průvod Rádia Blaník, který promotým rádia uspořádá v sobotu 20. října v Opočně. A o týden později, v sobotu 27. října dorazí blanická akce k rybníku Labuť v Myšticích poblíž Blatné, kde se bude konat tradiční výlov rybníka.

O podzimních akcích informoval server RadioTV programový ředitel Rádia Blaník Dan Rumpík. Vstup na všechny podzimní akce je zdarma.

main_blanik

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .