Rádio BLANÍK hodnotí letošní léto a připravuje akce pro příští rok

Seriál velkých letních akcí Rádia BLANÍK bude pokračovat i v příštím roce. Vedení Rádia BLANÍK hodnotí letošní akce velmi pozitivně a už nyní jedná s interprety, kteří by posluchačům zpříjemnili léto v roce 2020.

Foto: Rádio BLANÍK

Foto: Rádio BLANÍK

A důvod je jasný – co se nepokazilo, nemá smysl opravovat nebo rušit. Seriál velkých letních akcí Rádia BLANÍK se skutečně vydařil a už nyní začínáme chystat příští ročník. Poprvé vyrazíme v druhé polovině června 2020 a pokračovat budeme celé letní prázdniny,“ říká ředitel Rádia BLANÍK Daniel Rumpík.

V programu přirozeně nebude chybět mobilní studio, soutěže o ceny a spousta dobrého jídla a pití. Šéf Rádia BLANÍK prozradil i některá jména interpretů. „Jednáme s Tomášem Klusem, Mirai, Slzou, Žlutým psem, Jankem Ledeckým, Petrem Kolářem, Helenou Vondráčkovou, Václavem Neckářem, Monikou Absolonovou, a spoustou dalších,“ prozradil Daniel Rumpík.

Nic se nemění ani v vstupného, které i v příštím roce bude zdarma.

Tým Rádia BLANÍK letos navštívil Znojmo, Písek, Vysoké Mýto, Domažlice, Děčín, Kondrac, Hradec Králové, Tábor a Čáslav. Na stránkách www.radioblanik.cz se můžete podívat na videa a fotky z jednotlivých akcí.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .