Radio 1 sleduje berlínskou hudební scénu, rozdává balíčky

radio1

Pražské alternativní Radio 1 se v pondělí 7. listopadu bude celý den věnovat berlínské hudební scéně, posluchačům přiblíží četné umělce a projekty moderátoři Jana Kománková, Dan Walterstein, Ondřej Řičica alias Tvyks a Josef Sedloň. Speciální vysílání probíhá od 6.00 do 20.00. Každý týden až do konce roku se potom hraje o balíček Radia 1 plný zajímavých cen.

Speciální berlínské vysílání od 6 do 20 hodin

Pondělí 7. října se ve vysílání Radia 1 ponese v duchu berlínské hudební scény. Mnohé projekty a umělce, kteří v Berlíně působí, přiblíží posluchačům moderátoři Radia 1. Tento den odbaví vždy jeden z DJ stanice, konrétně vysílají ve složení Jana Kománková (6-9), Dan Walterstein (9-12), Ondřej Řičica alias Tvyks (12-15) a Josef Sedloň (15-19). Program Radia 1 se ovšem moderovaným programem v čase 6-19 nekončí.

DOPORUČUJEME: Rádio 1 má další změny ve vedení, odchází David Štěrbáček

Na vysílání moderátorů Radia 1 naváže pravidelný pořad CD Nonstop. V pondělí 7. listopadu se v od 19. hodiny představí berlínský produncet Sashi Funke se svou deskou Mango. Celodenní berlínský speciál završí koncert jednoho z nejrespektovanějších současných berlínských hudebníků Sashi Ringa a jeho Apparat Bandu v klubu Roxy, kam přijíždí představit svou novou desku The Devil’s Walk. Jako předskokan zahraje rovněž berlínská kapela Warren Suicide.

radiotv_face_n05

Opět po roce jsou tu Balíčky Radia 1

Balíček Radia 1 plný cen nebude chybět ani v roce 2011, po loňském „pirátském balíčku“ se tentokrát zaměřuje soutěž na hudební oblast. Každý týden až do Vánoc vyhraje každý týden vždy pět posluchačů balíček obsahující propagační materiály Radia 1 a jiné předměty – většinou poukázky, volné vstupenky a hudební ceny. Do soutěže se lze zapojit pomocí SMS, správně odpovědi na otázky zadané na www.radio1.cz se odesílají v průběhu týdne, pět výherců vyhlásí Radio 1 vždy v pátek po 14. hodině.

NENECHTE SI UJÍT: Známe podrobnosti o projektech Radio Centrum a Rádio Melodie

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: