Radio 1 připraví zpravodajství z festivalu dokumentů v Jihlavě

Radio 1 bude v rámci 23. ročníku Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jihlava vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 24. do 28. října.

Grafika z webu festivalu MFDF Ji.hlava 2019

Grafika z webu festivalu MFDF Ji.hlava 2019

Zpravodajský servis na Radiu 1 přinese aktuální informace z dění na MFDF Ji.hlava, pozvánky na filmy a doprovodné akce. Vysílat se bude vždy v premiéře (v 11 hodin) a v repríze (v 16 hodin). V rámci doprovodného programu k festivalu proběhne také v sobotu 26. října Večer Radia 1. Uskuteční se v Hudebním stanu a vystoupí na něm člen kolektivu XYZ project Jakob Schubert aka St. Jakob.

23. mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava je slavností autorského dokumentárního filmu a největší událostí svého druhu ve střední a východní Evropě. Celý festival s hravostí vybízí k promýšlení světa z nejrůznějších perspektiv. Od letoška chce být Ji.hlava navíc ještě šetrnější k životnímu prostředí, než byla dosud. Naznačuje to ostatně vizuál letošního ročníku, tradičně z dílny Juraje Horvátha. Festival se koná v Jihlavě od 24. do 29. října 2019.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: