Radio 1 nabídne festivalový pořad Karlovarské bublinky

Největší domácí filmová přehlídka proběhne od 28. června do 6. července 2019 tradičně v Karlových varech. Zpravodajství Karlovarské bublinky budou přímo z místa konání připravovat Zdeněk Lichnovský a Jan Marek.

Karlovy Vary, autor: Franzfoto, zdroj: Wikimedia Commons

Karlovy Vary, autor: Franzfoto, zdroj: Wikimedia Commons

Zpravodajství přinese aktuální novinky z festivalového dění, krátké rozhovory s hosty festivalu, pozvánky na jednotlivé filmové sekce a informace o dalších akcích v rámci doprovodných programů MFF Karlovy Vary.

Karlovarský festival v rámci 54. ročníku představí herečku Julianne Moore a scenáristu a režiséra Barta Freundlicha uvedením jejich nejnovějšího snímku Po svatbě (2019), který měl premiéru na festivalu Sundance. Držitelka Oscara Julianne Mooreová převezme Křišťálový globus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

Hostem slavnostního zahájení letošního ročníku karlovarského festivalu bude americký herec a držitel ceny Tony, Billy Crudup. Dalším hostem bude americká herečka Patricia Clarksonová, letošní držitelka Zlatého Glóbu za světově úspěšný seriál Ostré předměty a do Varů přijede i bratr slavného herce Bena Afflecka Casey.

Zpravodajství Karlovarské bublinky bude Radio 1 vysílat od neděle 30. června do soboty 6. července, a to vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: