Rádio Blaník se připravuje na oslavu narozenin, chystá i další akce

radioblanik_logo_velkeAUDIO UVNITŘ – V nejposlouchanějším regionálním rádiu v České republice probíhají horlivé přípravy na oslavu jedenáctých narozenin v podobě tradičního koncertu na Konopišti. Nejedná se ale o jedinou akci, kterou Rádio Blaník připravuje. Těšit se můžete na pálení čarodějnic, ale také na oslavu svátku zamilovaných.

Loni oslavilo Rádio Blaník kulaté, desáté narozeniny v českém éteru. Do této doby navštívilo „Koncerty pro všechny bezva lidi“ přes sto tisíc návštěvníků, akce se pravidelně setkává s velkým ohlasem a zájmem posluchačů.

Blíží se „Koncert pro všechny bezva lidi“

Lístky bývají velmi brzy rozebrány. Na akcích vystoupilo přes 100 umělců. Dohromady jste mohli slyšet více než 60 hodin písniček. Další koncert Rádia Blaník na Konopišti se bude konat 29. května, bližší podrobnosti se dozvíme již brzy. Lze očekávat, že záznam koncertu uvede následně Rádio Blaník ve svém víkendovém vysílání, ostatně jak už se stalo dobrou tradicí.

SELF-PROMOTION: KONCERT PRO VŠECHNY BEZVA LIDI

Velkého koncertu z Konopiště se účastní řada předních českých interpretů, na minulém koncertu jste mohli slyšet Karla Gotta, Helenu Vondráčkovou, Petra Koláře, Petra Spáleného, duo Kotvald-Hložek nebo bratry Nedvědovi. Akcí se často účastní i nejnovější hlas týmu Rádia Blaník – Vladimír Hron, ve vysílání připravuje rubriku věnující se posluchačským jmeninám.

Pálení čarodějnic letos v Milevsku

Rádio Blaník připravuje též jiné akce pro celou rodinu, v pátek 30. dubna jste všichni srdečně zváni do Milevska na tradiční Pálení čarodějnic Rádia Blaník. Několik let předtím se akce konala v Ústí nad Labem. Na akci vás potká mnoho zajímavých osobností, Pavel Kožíšek vás naučí kouzlit, Petra Černocká přijde se zaklínadly. U ohně a špekáčků zahraje Jakub Smolík a skupina Keks. Připraven je doprovodný program, kolotoče,… Program začíná na náměstí Edvarda Beneše v 16:00. Vstupné je zdarma.

PSALI JSME: Rádio Blaník vyjede za posluchači

carodejnice_-maj

Májové slavnosti ve Vlašimi

Májové slavnosti začínají v 10:00 v sobotu 1. května ve Vlašimi. Na několika místech se můžete těšit na bohatý program, připraveny jsou soutěže, hry, mažoretky, kolotoče, trhy, půjčovna raftů a další. V rámci hudebního programu ve spolupráci s Rádiem Blaník vystoupí Karel Kahovec, Jaroslav Uhlíř, Ilona Csáková, Petr Muk a Marie Rottrová. Akce se čtrnáctiletou tradicí má až dvacetitisícovou návštěvnost, což ji řadí mezi jedny z největších regionálních akcí v roce.

K TÉMATU: Blaník oslaví s Vláďou Hronem posluchačské jmeniny a rozjede se přímo za nimi

Stěžejním místem akce bude prostředí vlašimského zámeckého parku. Letošní akce přinese i jeden nový prvek, dočkáme se tzv. Regionálního pódia, na něm se představí vlašimští účinkující, k vidění bude módní přehlídka, dětská hudební a taneční vystoupení.

Prodejním trhům vévodí pivní stan, před vstupem do parku vyhradí organizátoři prostor pro dechový orchestr Sebranka. Děti si mohou zaskákat na nafukovacích hradech, využít mohou zábavné atrakce, to vše doprovodí svým představením Jaroslav Uhlíř. Ve sklepení vlašimského zámku návštěvníky zavedou místní strašidla. Více informací najdete na webu www.radioblanik.cz nebo přímo ve vysílání. Rádio Blaník pro své posluchače připravuje i další akce, jejich kompletní přehled je připraven zde.

Šťastné narozeniny skončily, soutěží se však dále

Velká narozeninová hra Rádia Blaník je za námi, každé ráno jste v ranním proudu Pavla Kučery mohli vyhrávat až 10 tisíc. Nutná byla registrace, následně moderátor četl jednotlivé nápovědy vztahující se k vylosovanému posluchači, ten se v nich musel poznat. 27 výherců získalo celkem 108 tisíc korun.

K TÉMATU: Šťastné narozeniny Rádia Blaník skončily

Na vlnách Rádia Blaník se ale bude vyhrávat i dále. Pokračují tradiční Víkendy s… Každý víkend je věnován jednomu interpretovi, pokud zazní jeho song ve vysílání a dovoláte se jako první, CD interpreta nebo jiné atraktivní ceny budou vaše. Na internetových stránkách jsou připraveny soutěže o ceny spojené s Rádiem Blaník, až do pátku 30. dubna se vyhrávala Sluníčka Rádia Blaník. Další cena je připravena na květen.

Celé pondělí jenom česky

Pondělí 3. května nevybočí z tradice Rádia Blaník. Jak se stalo zvykem, první pondělí v měsíci patří vysílání „pohodového českého rádia“ jen a pouze českým interpretům. Po celý den tedy neuslyšíte ani jednu píseň zahraničního interpreta. Připomeňme, že „Hezky česky a bez reklam“ hraje Rádio Blaník denně v čase 11-12.

pohodove

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .