Projekt City LIVE pokračuje: Hitrádia odvysílají živě koncert Xindla X

Po živých přenosech koncertů Kryštofů, Báry Polákové a No Name pokračují Hitrádia ve svém unikátním projektu City LIVE. Svým posluchačům nabídnou ve středu 21. září v reálném čase koncert Xindla X.

Vizuál k projektu City LIVE se Xindlem X

Vizuál k projektu City LIVE se Xindlem X

Xindl X zahraje známé i ještě nevydané písně

CITY LIVE NA HITRÁDIU je unikátní projekt, který nemá v českém rozhlasovém vysílání obdoby. Je to hodinový koncert, kdy zpěvák, nebo skupina přijdou zahrát živě. Nikoli do studia, ale do pražského Tančícího domu odkud se vysílá najednou do všech Hitradií v zemi.

Také tentokrát se posluchači sítě Hitrádií a sesterského Rádia City mohou těšit na hodinový živý přenos. Xindl X se svou kapelou zahraje speciálně upravený set svých největších hitů a také tři novinky z dosud nevydaného alba Kvadratura záchranného kruhu. To zamíří do prodeje až o dva dny později.

Naši posluchači tak uslyší konkrétně jeden singl jako úplně první. Máme z toho velkou radost a děkujeme Xindlovi za to. Navazujeme tak na předchozí dobrou spolupráci, na Hitrádiích pravidelně představujeme jeho singly a videoklipy,“ potvrdila programová ředitelka sítě úspěšných regionálních stanic Markéta Rachmanová.

Posluchači uslyší speciálně upravený set největších hitů

Kromě písniček se posluchači v CITY LIVE NA HITRÁDIU jako vždy dočkají také živého rozhovoru. Moderátor pořadu Petr Slíva má na Xindla připravenu řadu otázek na tělo. Některé singly budou fanoušci facebookových stránek Hitrádií sledovat živě také na této sociální síti. Samozřejmostí jsou videa, která se po koncertě objeví na zbrusu novém atraktivním webu Hitrádií.

CITY LIVE NA HITRÁDIU je ale pouze jedním z projektů, na kterých Hitrádia s Xindlem X spolupracují. Ondřej byl s kapelou hostem všech Radiofestů, které na konci prázdnin navštívilo bezmála 40 tisíc lidí. „Aktuálně také připravujeme pokračování úspěšného pořadu Xindloviny. Ten se už brzy vrátí po prázdninové pauze do našeho vysílání. Dostane novou araktivnější podobu i čas vysílání, víc ale zatím prozrazovat nechci,“ uzavřela Rachmanová.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .