Pražané vybrali TOP 5 kaváren metropole. V anketě Hitrádia City 93,7 FM bodovaly prvorepublikové kavárny i rodinné pražírny

Posluchači metropolitního Hitrádia City 93.7 FM vybrali TOP 5 nejlepších pražských kaváren s příběhem. Vedle prvorepublikových kaváren Café Louvre a Café Slavia se na žebříčku objevily i kavárny nabízející vlastní praženou kávu jako Cukrárna Alchymista nebo Dos Mundos Café. Pětici doplňuje malá kavárna v centru Prahy s názvem Kafe v Klidu. 

Zdroj: Facebook Hitrádio City 93,7 FM

V uplynulém týdnu představilo metropolitní Hitrádio City 93,7 FM ve vysílání hned několik pražských kaváren,a současně vyhlásilo i soutěž o posluchačskou volbu té nejkrásnější pražské kavárny s příběhem. „S kolegy jsme si říkali, že chodíme kolem nich, někdy zajdeme do některé z nich na schůzku anebo si jen vychutnat šálek oblíbené kávy, ale vlastně ani mnohdy nevíme, jak silný mají tato místa příběh. Proto jsme vyhlásili v rádiu výzvu a spolu s našimi posluchači jsme hledali ty nejzajímavější a nejkrásnější kavárny a jejich poutavé příběhy. Prostě jsme hledali místo, kde Praha chutná jinak,“ říká Michal Pospíchal, který má Hitrádio City 93,7 FM na starosti. 

Zatímco posluchači posílali své tipy přes sociální sítě a web stanice, tak moderátoři ve vysílání prezentovali populární a známé kavárny s bohatou historií. Během jednoho týdne tak představili posluchačům téměř dvě desítky kaváren, např. tichou kavárnu, kočičí kavárnu, kubistickou kavárnu, kavárnu s nejhezčím výhledem, kavárnu pro milovníky deskových her, kavárnu plnou květin apod. Hitrádio City 93,7 FM představovalo jednotlivé posluchačské tipy nejen v on-air vysílání, ale také prostřednictvím video vstupů na sociálních sítích stanice. 

Do soutěže posluchači nominovali několik desítek kouzelných pražských kaváren, z nichž následně vzešlanásledující finálová pětice: 

  • Café Louvre
  • Café Slavia
  • Cukrárna Alchymista
  • Kafe v Klidu
  • Dos Mundos Café

„Jako jediné opravdu metropolitní rádio, které Prahou žije, má Hitrádio City 93,7 FM odvahu prezentovat unikátní pragocentrický obsah. Náš cíl do budoucna je stát se nejen hlasem metropole, ale i průvodcem pro její obyvatele. Budeme aktivně prozkoumávat a doporučovat nejlepší kavárny, divadelní představení, malebné výhledy, tradiční obchody a mnoho dalšího, abychom vytvořili speciální interaktivní kulturní mapu pro Pražany,“ dodává Michal Pospíchal. 

Více informací: 

https://www.instagram.com/p/C2MyZfsLQz4/

https://www.instagram.com/p/C2Pteojs3Wi/

https://www.instagram.com/p/C2SOXEbsivy/

https://www.instagram.com/p/C2IOaZUrY9a/

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .