Praha večeřela na Petříně díky Rádiu City

city-petrin-167Radio City otevřelo prvního května na Petřínské rozhledně nejkrásnější restauraci v Praze na jediný večer. Právě tady strávilo devět párů, výherců dubnové soutěže Praha stoupá na Petřín svůj prvomájový večer, na který podle svých slov nikdy nezapomenou.

Před vystoupáním na rozhlednu uvedli celý večer moderátoři Vojta Efler a Iva Lecká, nechyběl ani aperitiv v podobě kvalitního sektu nebo vystoupení skvělé dívčí houslové dvojky z Konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze. Výherci dubnové soutěže pražského radia City 93,7 FM si tak užívali jedinečný soukromý výhled na prvomájovou Prahu, ochutnali skvěle vyladěné francouzské menu, které připravila Restaurace Na Farkáně. Samozřejmostí byla také opravdu kvalitní francouzská vína nebo pravé šampaňské. Nechyběly svíčky ani rozkvetlé třešňové větvičky na každém stole.

Restauraci chystal tým radia City a Restaurace Na Farkáně už od pravého poledne. Byla opravdu romantická. To můžete ostatně vidět i na přiložených fotografiích. Radio City děkuje za spolupráci Pražským věžím a Restauraci Na Farkáně.

Redakci RadioTV o této promoakci informoval promotion manager Radia City 93,7 MHz Michal Krčmář.

FOTOGALERIE

city-petrin-bannercity-petrin-02

city-petrin-10

city-petrin-19

city-petrin-37

Foto: Aleš Hanousek, radio City 93,7 FM

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .