Posluchači radia City vybrali pro pražskou Zoo 63 tisíc korun

radio-city-167V úterý proběhla na pražském radiu City 93,7 FM předem avizovaná velká benefiční aukce pro pražskou zoologickou zahradu, postiženou červnovou povodní. Ve velkém aukčním maratonu, který trval ve vysílání 12 hodin, měli posluchači možnost získat speciální vstupenky do City lóže a zúčastnit se včerejšího benefičního koncertu pod názvem Zvedáme hlavu ve velkém sále Lucerny.

Do aukce bylo vloženo celkem 8 vstupenek a v napínavém souboji se o ně utkalo několik desítek dražitelů. „Přiznám se, že takový výsledek aukce jsme neočekávali a jsme opravdu rádi, že máme tak velkorysé posluchače, kterým není budoucnost Prahy lhostejná. Navíc je tu i jistá symbolika. Před jedenácti lety totiž radio City zorganizovalo sbírku na nový pavilon goril, a i teď jsme nechtěli zůstat s rukama v klíně,“ řekla k výsledku aukce programová ředitelka Bára Lukášová.

Nakonec se podařilo za jediný den získat na povodňové konto Zoo Praha 63 000 korun. Aukci sledoval také ředitel zoologické zahrady Miroslav Bobek, který snahu dražitelů ve vysílání ocenil a za pomoc velmi děkuje.

zoo-zvedame-hlavu-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: