Posluchači Hitrádia Zlín o víkendu zvolili Moravskou stezku z Kroměříže do Uherského Hradiště tou nejkrásnější cyklotrasou ve Zlínském kraji

Hitrádio Zlín, patřící do mediální skupiny Media Bohemia, vysílá celé léto živě z nejlepších míst v kraji a výjimkou nejsou ani cyklostezky. Právě tento víkend vyvrcholila anketa Hitrádia Zlín, ve které posluchači stanice zvolili tu nekrásnější cyklotrasu Zlínského kraje. Hlasování, kterého se zúčastnilo několik set fanoušků stanice, probíhalo na sociálních sítích Hitrádia Zlín a také on-air přímo ve vysílání. V neděli 13. srpna pak na vítěznou stezku z Kroměříže do Uherského Hradiště vyrazil promo tým Hitrádia Zlín a rozdával cyklistům, kteří dodržovali zásady bezpečné jízdy s přilbou, drobné dárky. 

Zdroj: Media Bohemia

Srpnové příjemné teploty i řada letních uzavírek láká stále víc lidí k projížďce na kole. Ve Zlínském kraji se letos otevřela řada nových úseků cyklotras a některé z nich patří mezi nejkrásnější v regionu. Posluchači Hitrádia Zlín zvolili tou nejlepší cyklostezkou pro výlet za adrenalinem, krásami přírody, úchvatnými výhledy, božským klidem i za nejlepšími hospůdkami Moravskou stezku z Kroměříže do Uherského Hradiště. 
V těsném závěsu se umístila cyklostezka Bečva ze Vsetína do Velkých Karlovic.

„Anketa měla obrovský úspěch, protože se týkala lokálního tématu, které bylo pro naše posluchače velmi atraktivní. Navíc jsme hlasující ještě motivovali výhrou v podobě dvoudenních vstupenek na největší hudební festival v kraji, Vizovické trnkobraní,“ vysvětluje Michal Pistolas, který je za stanici Hitrádio Zlín zodpovědný. 

Hitrádio Zlín se dlouhodobě zaměřuje na dění v regionu a vysílá proto z řady atraktivních míst Zlínského kraje. S živým studiem tak například navštívilo festival Lážo plážo v Otrokovicích, koupaliště ve Zlíně, království zmrzliny i Archeoskanzen v Modré u Velehradu a další. Tuto neděli však stanice vyrazila v rámci projektu Srdce na cestách na vítěznou cyklostezku. „Na vítěznou cyklotrasu jsme se v rámci projektu Srdce na cestách vypravili s naším promo týmem. Všechny cyklisty malé i velké, kteří dodržovali zásady bezpečné jízdy s přilbou, jsme pak obdarovali malou pozorností. Dětem jsme zase rozdávali časopis Špuntíci se speciální přílohou Hitrádia k bezpečnosti na cestách. Celkem jsme obdarovali několik desítek cyklistů, což je další důkaz oblíbenosti Moravské stezky z Kroměříže do Uherského Hradiště“ dodal Michal Pistolas. 

Dalšími zastávkami, kde se promo tým Hitrádia Zlín do konce prázdnin zastaví, budou největší a nejhlasitější akce v regionu. V pátek 18. srpna Barum Czech Rally na zlínském náměstí a v sobotu 19. srpna festival Vizovické trnkobraní.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .