Poctivý rock, otevřené dveře a festivalová porce informací

10let_rozhlasPROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – Jeden svět, den otevřených dveří, žár, japonští bubeníci, Vladimír Mišík, Rise Against, Kryštof, John Carter, Lenka Filipová, Futurum – telegrafický výčet toho, co vás o víkendu čeká na velmi krátkých vlnách. Čeká nás několik velkých nehudebních zážitků, oslavíme navíc kulaté narozeniny pardubického studia Českého rozhlasu. Přijměte pozvání k letošním desátým víkendovým tipům.

TIPY TÝDNE RadioTV

Radio 1 odvysílá v sobotu sedm rozhovorů s hosty filmového festivalu Jeden svět, Petr Metelka vyzpovídá nejen filmové hosty. K tomu se připravte na porci zpravodajství vždy v 11.00 a 16.00 (festivalové zprávy laďte až do 14. března, ve všední dny v 10.00 a v 16.00).

ZAUJALO VÁS: RRTV posvětila vznik pěti kmitočtů: 2x rock, 2x pop a 1x country

Rádio Beat věnuje víkend Van Halen a Vladimíru Mišíkovi. Van Halen po letech vydali novou desku a jedou tour, Vladimír Mišík slaví 65. narozeniny a v reedici vychází legendární Kuře v hodinkách. O obě desky si zasoutěžíte o víkendu. Radio Čas Rock v nedělním albu na přání posluchačů zahraje The Eagles a jejich CD California. O víkendu k tomu rozdává vstupenky na americké Rise Against.

DOPORUČUJEME: Nový rok s sebou nese změnu grafiky rádií, poslechněte si novinky z VKV

Radio Černá Hora věnuje další permanentky, tentokrát pojedou posluchači zadarmo do Skiareálu Vítkovice Aldrov. Naladíte-li Rádio Egrensis, pak budete moci vyhrát vždy po dvou vstupenkách na vystoupení japonského bubenického souboru JAMATO, které se koná v Karlových Varech.

Hitrádia a radio City věnují víkend kapele Kryštof. Richard Krajčo, zpěvák ostravské skupiny, povypráví o vzniku největších hitů. K tomu se soutěží o DVD z koncertní tour.

RECENZE: Slavné UCHO se dočkalo vydání na CD, vychází z divadelní hry

Český rozhlas Pardubice oslavil minulý týden 10. narozeniny. Posluchači si v sobotu 10. března mohou prohlédnout studia v rámci dne otevřených dveří. Dveře do rozhlasového studia v pardubické ulici Svaté Anežky České 29 budou otevřeny od 9. do 17. hodin. Zdarma probíhá i doprovodný program – talk-show s Pavlínou Filipovskou a Naďou Konvalinkovou (10-11 hodin), hravé pásmo Jana Honzy Lušovského nejen pro děti (13-14 hodin), talk-show s herečkou Martinou Sikorovou, zahradníkem Františkem Hlubockým a floristou Petrem Kopáčem (15-16 hodin). V 17.00 začíná koncert dechové kapely Pernštejnka. Ten bude živě přenášen v pořadu Ta naše muzika. Podrobnosti najdete na pardubice.rozhlas.cz.

KOMPLETNÍ VÍKENDOVÉ TIPY RadioTV

Pravidelnou PDF přílohu nemusíte stahovat do svého počítače, pročíst si jej můžete přímo na stránkách RadioTV.cz. Náhled na celou obrazovku provedete pomocí funkce “Fullscreen”, která je v záhlaví dokumentu. Přijměte prosím pozvání k víkendovým tipům, i o tomto víkendu vás zavedou do světa velmi krátkých vln. Čekají vás kompletní informace o všech hudebních speciálech, koncertech a albech bez přerušování. Součástí jsou samozřejmě také pozvánky na zajímavé rozhovory a to s osobnostmi nejen s hudbou spjatými.

vikend_tipy_radiotv_12-10

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .