O víkendu vás pobaví nejen rádio, Karel Šíp, Jiří Pomeje. Vydáme se i do Holandska

006_vikend_tipy

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – O víkendu 11. a 12. února se bude oslavovat, připomenout si můžete narozeniny Petera Gabriela a Manzareka (The Doors). Příznivci odlišných rytmů Ivana Mládka nebudou též ochuzeni. Navíc na dva dny zapomeneme na skladby, které kdy vyšly na CD, hrát se bude totiž přímo z vinylů. Rádia nadále zvou posluchače na lyže, podíváme se do Holandska a k výletům zahrají i Kelly Clarkson, Tina, Bruce Springsteen, Nová růže, Nickelback a o klasiku se postará Antonín Dvořák. Tím však nekončíme.

Muzika sice víkendu tradičně dominuje, do studií a za mikrofony zavítá celá řada zajímavých hostů. Aleš Cibulka ve svém Toboganu bude s hosty vzpomínat na Miroslava Horníčka. Luboš Xaver Veselý v neděli přivítá Jiřího Pomejeho, hlavním tématem bude moderování jeho večerní show. Náplní pořadu Nalaďte si legraci – speciál (vysílá ČRo Region) bude rádio a scénky s ním spojené. To ale až v neděli, v sobotu vás pobaví Karel Šíp.

Vy nyní přijměte prosím pozvání k víkendovým tipů, i o tomto víkendu vás zavedou do světa velmi krátkých vln. Čekají vás kompletní informace o všech hudebních speciálech, koncertech a albech bez přerušování. Součástí jsou samozřejmě také pozvánky na zajímavé rozhovory a to s osobnostmi nejen s hudbou spjatými.

KOMPLETNÍ VÍKENDOVÉ TIPY RadioTV

Pravidelnou PDF přílohu nemusíte stahovat do svého počítače, pročíst si jej můžete přímo na stránkách RadioTV.cz. Náhled na celou obrazovku provedete pomocí funkce “Fullscreen”, která je v záhlaví dokumentu. Přílohu si samozřejmě můžete nadále stáhnout. Fanoušci RadioTV.cz na sociální sítích Facebook a Google+ si mohou víkendové tipy přečíst již v pátek.

radiotv_face_vikend

vikend_tipy_radiotv_12-06

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .