O víkendu Šmoulové, seskok on-air a koncert Amy Winehouse

032_vikend_tipy

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – Šmoulí invaze tento týden odstartovala a nepoleví ani o tomto víkendu. Dále vás pozveme za humorem s předními českými herci i netradičním rozhlasovým počinem – tandomový seskok přenášený živě do vysílání. Nezbytnou součástí jsou tipy na akce mimo rozhlasový éter, k rozhlasovým hrám či zajímavou hudební nabídkou.

Za Šmouly, holkama i na Baník

Modří skřítkové ovládnou víkendový éter Rádia Krokodýl, každou hodinu získá jeden šťastlivec exkluzivní dárky k filmu Šmoulové 3D a samozřejmě lístky do kina. Telefonní linka do studia je 543 333 103. O zajímavé ceny se hraje také na webu Rádia Impuls, premiéru zhlédli rovněž posluchači Hitrádií.

DOPORUČUJEME: Free Rádio stojí o Prahu a Plzeň, vyzývá k podpisu petice za lepší signál pro Brno

Na Baník budou moci zajít zdarma posluchači Hitrádia Orion, živé vstupy do vysílá a soutěže o vstupenky na zápasy čekají posluchače také tento víkend.

Hudební víkend plný jižanského rocku servíruje na svých vlnách Rádio Beat, Country Radio potom bude mapovat písně z let 1961-1991, téma vysílání v sobotu a neděli zní „Víkend 30 let před Country Radiem„. Naopak songy, jejichž texty obsahují slovo „dívka“ („girl“), budou nasazeny v programu rádia Kiss 98.

vikend_tipy_banner_032

Amy Winehouse, Kiss, Uriah Heep – nástin hudební nabídky

Zvučná hudební jména naplní víkendovou nabídku hned několika rádií. Například ČRo Rádio Wave v rámci nedělního pořadu Grundfunk odvysílá koncert Amy Winehouse, konkrétně její vystoupení na festivalu Oxegen v irském Puchestownu z roku 2008. Na příznivce zesnulé zpěvačky myslí i ČRo Regina. V rámci sobotního Nočního proudu zazní vzpomínka na její úmrtí (dále v sobotním vydání uslyšíte hudbu z londýnských rádií a obchodů a připomene 85. narozeniny Tonyho Benneta).

HUDBA ON-AIR: Evropa 2 uvádí speciál Hip Hop Kemp on-air a na webu

Příznivci rocku nechť se těší na alba Aborning od Uriah Heep (Rádio Čas Rock) či Kiss a Alive II (Gama Rádio).

Rock Radia servírují v rámci sobotní „Rockovýho referenda“ Status Quo a jejich Quid Pro Quo 2011. V sobotu navíc uslyší posluchači hity Michala Prokopa, jeho 65. narozeniny slaví Rock Rádia celou sobotu.

PROGRAMOVÉ TIPY RADIOTV: 32. týden 2011

vikend_tipy_banner_032a

Humor s Lábusem, Šimkem, Krampolem i Sovákem a Zázvorkovou

Nejen hudbou, ale i mluveným slovem jsou rádia živa. Plejádu předních českých herců uslyšíte například na Českém rozhlase Plzeň. V rámci víkendové rubriky Úsměv, prosím zazní scénka Kvarda u doktora (Miloslav Šimek a Jiří Krampol), v neděli pak Milenci po 40letech (Stella Zázvorková a Jiří Sovák). Plzeňské studio však chystá zajímavou rozhlasovou četbu (podrobnosti viz PDF dokument).

RadioProjekt I. + II. Q 2011: Wave prakticky bez posluchačů, regionální rádia většinou posilují

Bavit se budete moci též u poslechu ČRo Region – střední Čechy, po 17. hodině zazní scénky s Jiřím Lábusem, pojítkem nedělního pořadu budou psychiatři.

Zveme vás také na rozhlasovou četbu, z bohaté nabídky vybíráme sobotní nabídku Dvojky ČRo – první díl rozhlasové hry Nesmrtelný Achilleus zazní po 13. hodině, v neděli odvysílá stanice klasiku Ladislav Stroupežnický: Naši furianti aneb Obraz života české vesnice. ČRo Ostrava odvysílá Edgar Allan Poe: Jáma a kyvadlo.

První tandemový skok on-air

Z mnoha víkendových akcí vybíráme například program rádia Kiss Jižní Čechy. První tandemový seskok, který bude živě přenášen do éteru, uslyšíte v sobotu ve 14:00 s komentářem moderátorů Toma Herberta a Jardy Košatky.

AKTUÁLNĚ: Dvojka ČRo upravila zvukovou grafiku, doplňuje staniční hlas

Hitrádio Faktor zve na show Šéfkuchač na trhu. V areálu Komora v Táboře se uskuteční další z řady Farmářsko-řemeslných trhů. V rámci doprovodného programu zhlédnete kuchařskou show šéfkuchaře Martina Svatka, který připraví 3 chodové menu, na kterém si pochutnají 4 vylosovaní šťastlivci.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .