Někdejší Federálové z Rádia HEY dostali denní show na Frekvenci 1

Od pondělí 7. března připravila Frekvence 1 pro své posluchače několik programových změn. Do odpoledního vysílání nasazuje česko-slovenskou dvojici Tomáše „Boba“ Kučeru a Radko Bobáka. Dámský klub přesouvá se na víkend. Změna přinese do všednodenního odpoledne posun od poradny k zábavě.

Foto: Frekvence 1

Foto: Frekvence 1

Dámský klub se přesouvá na víkend

Frekvence 1 vyměňuje lifestylový Dámský klub za pořad Bob & Bobák. Moderátorské duo Čecha Tomáše „Boba“ Kučery a Slováka Radko Bobáka nabízí česko-slovenský pohled na aktuální události. Jejich show v čase 15.00 – 16.00 doplní dosavadní portfolio zábavných konceptů Frekvence 1.

Záměrem je, aby to lidem v práci lépe utíkalo. Takže pro snazší start jim od devíti nabízíme nejposlouchanější rozhovor v českém éteru Těžkého Pokondra a hosta Frekvence 1, přes polední pauzu Rudu z Ostravy a jako sladká tečka na cestu domů je teď nově Bob & Bobák. Pokryli jsme celou pracovní dobu podle hesla s úsměvem jde všechno líp,“ vysvětluje změny Miroslav Škoda, ředitel Frekvence 1.

Průzkum ukázal, že slovenština posluchačům nevadí

Tomáš Kučera a Radko Bobák společně tvoří česko-slovenské duo, které znali posluchači bývalého Radia HEY. To postavilo na sehrané dvojici svou ranní show. Na Frekvenci 1 oba vysílají od loňského roku. Doposud moderovali víkendovou Česko-slovenskou diskotéku a Hitparádu.

Frekvence 1 v průzkumu zjišťovala, zda posluchačům nebude vadit slovenština. Na základě výsledků průzkumu bylo rozhodnuto o nasazení nového pořadu.

S posluchači budeme sdílet každodenní a aktuální témata, o kterých se mluví a diskutuje. A protože v práci není čas viset na sociálních sítích, máme pro ně tuhle retro alternativu. Živější a s muzikou, a proto i zábavnější,“ říká manažer programu Frekvence 1 Jakub Wajshajtl.

Dámský klub se přesouvá na víkendový čas 13.00 – 14.00, v nové podobě se poprvé objevil už 5. března.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .