Nadávkomat Rock Rádií slaví úspěchy. Bude pokračovat po Novém roce?

nadavkomatVýraznou aktivitou rodiny Rock Rádií je ve spojitosti s nadcházejícím koncem letošního roku tzv. „RockRádiový Novoroční Nadávkomat„. Jedná se vlastně o netradiční „PFko“, posluchači si mohou nyní lehce ulevit od stresu a napětí – „rockově a pěkně od plic„. Jednoduchá virální aplikace zajistí návštěvníkům o něco slušnější nastávající rok 2012. Novinka si klade za cíl zvýšení povědomosti o rockových rádiích.

Rock Rádia přejí slušný nový rock 2011

Moc si přejete, aby byl příští rok mnohem slušnější než ten uplynulý? Snadná pomoc!“ Alespoň ji slibují Rock Rádia. Na webových stránkách www.rockovyradio.cz je k dispozici internetová aplikace „Nadávkomat„, cílem je umožnit posluchačům uvolnit napětí a stres, který u mnohých z nás vzniká s příchodem konce roku.

PSALI JSME: Rock Radia slavila 3. narozeniny, po plzeňském koncertu se chystá českobudějovický

Jedná se o jednoduchou virální aplikaci, princip virálního marketingu umožňuje oslovit množství potenciálních posluchačů. Nejdůležitější složkou jsou pak samozřejmě ti, co zprávu šíří dále. Netradiční „PFko“ slouží také těm, kteří chtějí zažít příští rok o něco slušnější, tedy přesně v duchu motta stanice: „Rock je slušná muzika„.

nadavkomat_webNáhled aplikace Rock Rádií – Nadávkomat. Zdroj: www.rockjeslusnamuzika.cz

Nadávkomat funguje, v příštím roce bude pokračovat

Nadávkomat Rock Rádií má zvýšit povědomí o značce této rockové sítě rozhlasových stanic. Posluchače se Rock Rádia snaží dlouhodobě oslovit také novými, netradičními cestami a neotřelými kampaněmi. První ohlasy na aplikaci, již najdete na stránkách www.rockjeslusnamuzika.cz, jsou pozitivní. Snaha o nový prvek se tedy podle slov rádií zatím vyvíjí správným směrem. V příštím roce se z Nadávkomatu stane stálá virální aplikace Rock Rádií.

DOPORUČUJEME: Rock Rádio rozšiřuje pokrytí, spustilo vysílač v Jičíně

Princip není nikterak složitý, na webu stačí kliknout na odkaz Nadávkomat, po spuštění se vyplní jen jméno osoby či název toho, na co chcete nadávat, vyplníte text nadávky a příspěvek odešlete. Vkládání je zcela anonymní, nepracuje s ID adresami a nepožaduje žádné konkrétní informace. Příspěvky jsou zcela anonymní.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. SETI72

    RockRádio se snaží, leč dělají ho lidé kteří nemají k rockové hudbě vstah. A je to strašně znát. Možná že to poprockovému publiku stačí, ale mezi rockovými stanicemi je nejhorší a tak to i zůstane. A můžou vymýšlet akcí a soutěží a jiného povyražení, kolik chtějí.

    Tuhle jsem ho zase po dlouhé době naladil, protože Beat má na příbramsku asi tak třikrát slabší pokrytí, už se ztrácel a nebudu přece poslouchat popařská huráshitrádia, natož Blaník, který tady hraje snad i na plomby v zubech a zrovna tam hráli Medvídka od Lucie…
    Já, odkojený na českém bigbítu 60tých – 70tých let a nejslavnějších rockových a metalových kapelách které svět znal, jsem málem sežral volant…

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: