Na Expresu začne Pokorný vysílat na Apríla

Od 1. dubna mohou posluchači rádia Expres FM slyšet legendárního moderátora Miloše Pokorného v nové morning show – Ranní klub. Vysílat bude každý všední den od 7:00 do 10:00 hodin.
ranni-klub_blog-592x334Zdroj: Expres FM

Každý všední den od 7:00 do 10:00 hodin přinese tým v čele s moderátorem Milošem Pokorným nejnovější zpravodajství ve spolupráci se Seznam Zprávami, informace ze světa kultury i životního stylu, zábavné rubriky a zajímavé hosty. Moderátor v minulosti moderoval s Romanem Ondráčkem jako Těžkej Pokondr na Frekvence 1, kde se ale nepohodli s tehdejším ředitelem F1 Miroslavem Škodou a celkem dramaticky v rádiu skončili.

„V Ranním klubu budu kombinovat informace a zábavu. Chtěl bych posluchačům přinést odlehčené ráno, bez prvotního tlaku na „srandu“, plus kvalitní a aktuální informace. Síla Seznamu a jeho obsahových služeb jako informačního zdroje je velká, nevyužít tohoto potenciálu by byl hřích. Těším se také na hosty od herců přes hasiče, politiky, spisovatele, zkrátka zajímavé osoby, které mají co říct, prvním z nich bude Marek Taclík. Pro posluchače chystáme také mnoho informací z regionů a chybět nebudou ani rubriky jako třeba Tvrdej job, Asijská hitparáda nebo Pražská kavárna. Víc ale zatím neprozradím, doufám, že si to poslechnete sami,“ říká Miloš Pokorný k vysílání.
studio-expres-fm-592x334Zdroj: Expres FM

Ranní klub bude hudebně něco jako výkladní skříň Expres FM. Ty nejkvalitnější nové hity současnosti, které zachycují to zásadní z aktuálního dění ve světě i u nás, ale i ověřené klasiky posledních třiceti let. Mix žánrů od chytrého popu, přes kytarové kapely až po elektroniku a urban music. Ryze aktuální jména jako Tame Impala, Christine And The Queens či The 1975, ale i osvědčení mazáci jako U2, Coldplay nebo The Chemical Brothers. Ranní playlist je vždy energický a pozitivní, ale zároveň nevybočuje z celkového konceptu Expres FM jako progresivního metropolitního rádia pro posluchače s dobrým vkusem.  Miloš Pokorný má pak jako bonus připravená různá hudební překvapení a odbočky do nečekaných zákoutí pop music, takže každý Ranní klub bude i po hudební stránce patřičně dobrodružný,“ dodává hudební ředitel Radek Bureš.

Expres FM je soukromá rozhlasová stanice, která vysílá od roku 2002 z Prahy. Posluchači ho naladí v Praze na 90,3 FM a kanálu DAB 7A+, v Plzni kanál 6D, Ostravě kanál 7D. Obchodně ji zastupuje společnost Radiohouse.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .