Na 101,4 FM nově naladíte Rádio BLANÍK Liberec

Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Železný Brod, Semily, ale i Smržovka, Velenice, Kvítkov nebo Žandov… Tady všude bude nyní nově slyšet vysílání Rádia BLANÍK Liberec, a to v té nejvyšší kvalitě. Nejoblíbenější české písničky, pohodoví moderátoři a kvalitní regionální informační servis. To jsou hlavní benefity blanického programu, který bude oficiálně od pondělí 6. záři 2021 slyšet na kmitočtu 101,4 FM, kde až dosud vysílalo Rádio Contact.

Blaník Liberece vizuál
Zdroj: Rádio BLANÍK

Podle Daniela Rumpíka, programového ředitele Rádia BLANÍK, je nové rozšíření velkou výzvou. „Není to ještě ani rok, kdy jsme spustili vysílání programu Rádia BLANÍK pro Moravu a Slezsko. Nyní už vidíme, že si za těch několik měsíců našel řadu nových posluchačů. Posílení našeho signálu v Libereckém kraji bylo dlouhá léta naším velkým snem, proto jsme rádi, že k tomu nyní dochází. A pevně doufáme, že i zde si náš unikátní hudební a programový mix najde podobně jako na Moravě a Slezsku spoustu nových fanoušků, kteří v něm najdou to, co jim dosud chybělo“, dodal.

Program Rádia BLANÍK Liberec nabídne veškeré atributy úspěšného blanického formátu, které budou navíc doplněné o výrazný regionální akcent. Jeho součástí bude odbavování vysílání z libereckého studia, díky kterému si tak posluchači budou moct i nadále naladit řadu oblíbených moderátorů i redaktorů, které dobře znají, a kteří se tak nově zařadili do rodiny BLANÍKU. Aktuality z Libereckého kraje i zajímavé soutěže a jiné speciality spojené právě se zdejším regionem budou nedílnou součástí vysílání.

A na co se mohou posluchači Rádia BLANÍK Liberec těšit v těch nejbližších dnech a týdnech? Aktuálně se mohou zapojit do velké hry o novou Škodu Scala! A právě v pondělí 6. září se znovu spouští projekt BLANÍK růže přináší. Kdo ví, možná už brzy poputuje nádherný puget sta růží někomu, kdo ladí 101,4 FM

Nové rozšíření pokrytí má pak samozřejmě velký význam i z obchodního hlediska. „Jsem velmi rád, že Rádio BLANÍK bude na frekvenci 101,4 FM v severních Čechách více slyšet. Po úspěšném startu na Moravě a ve Slezsku, se nám rozšiřují nové obchodní možnosti na severu republiky. Díky tomu se reklamním zadavatelům otevírají nové příležitosti v podobě speciálních projektů, které na Rádiu BLANÍK velmi dobře fungují. Velký potenciál vnímám v cílení, silnějším zásahu a v kampaních zaměřené na regionální synergie, které budou mít přesah do celé České republiky,“ uzavírá Štěpán Ryska, obchodní ředitel a jednatel RADIOHOUSE. 

 

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .