Moderátory Press klubu na Frekvenci 1 doplnila Bára Nesvadbová

Rozhlasová stanice Frekvence 1 získala od září další moderátorskou posilu do týmu Press klubu, a to známou českou novinářku a spisovatelku Báru Nesvadbovou. Press klub vysílá Frekvence 1 každý všední den od 18 hodin. V květnu již řady moderátorů pořadu rozšířil Luděk Staněk, v červnu pak Pavlína Wolfová. Bára Nesvadbová bude na Frekvenci 1 zpovídat zajímavé hosty v Pressklubu jednou týdně.

Bára Nesvadbová. Fotografii poskytla rozhlasová stanice Frekvence 1

Bára Nesvadbová. Fotografii poskytla rozhlasová stanice Frekvence 1

Barbara má co říci posluchačům a zároveň se umí velmi dobře ptát. Zaujala mě její osobitost, neotřelý pohled na svět a vnímám jí jako člověka, který je pro tým Frekvence 1 přínosem. Press klub stavíme jako pestrou kombinaci témat a názorů. Každý z našich moderátorů má svůj pohled na svět a svůj způsob vedení rozhovoru. A Barbara Nesvadbová je ten příslovečný chybějící kamínek v mozaice,“ řekl Miroslav Škoda, ředitel Frekvence 1.

V rozhovorech se Bára Nesvadbová zaměří na aktuální témata z oblasti kultury, politiky, sportu či společenského dění.

Moc si vážím zařazení do party Press klubu. Za prvé se začínám učit úplně nové medium – rádio, a za druhé v této skupině jsou vážně dobří novináři,” okomentovala nové angažmá v rádiu Bára Nesvadbová.

V moderování Press klubu se dále střídají Pavlína Wolfová, Luděk Staněk, Romana Navarová a Luboš Procházka, který zároveň moderuje kvartální Prezidentský speciál s Milošem Zemanem vysílaný živě z Lán. Nejbližší rozhovor s prezidentem republiky proběhne na vlnách Frekvence 1 v říjnu.

Pravidelně Frekvence 1 vysílá Press klub od pondělí do pátku vždy od 18 hodin. Ve středu mají posluchači navíc možnost ptát se hostů přímo v rámci otevřené linky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .