Mediální zastupitelství Media Club a Radio United Services se sloučí

Prodej reklamního prostoru televizní skupiny Prima a rozhlasové skupiny Radio United bude mít pod sebou společnost Media Club. Ta se sloučí s rozhlasovým zastupitelstvím Radio United Services a bude obchodovat rádia pod svou značkou.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Radio United Services zastupuje na reklamím trhu rozhlasové stanice ovládané společností Radio United Broadcasting. Jde o rádia KISS, Beat, Country, SPIN, Signál a Radio 1. Dále zastupuje i stanice Impuls, RockZone, Český Impuls a Rádio Dechovka. Nově budou tyto rozhlasové stanice obchodovány pod značkou Media Club.

Skupiny Prima, Media Club a Radio United mají společného vlastníka. Sloučení Media Clubu s rozhlasovým zastupitelstvím pomůže této společnosti ke zásadnímu zvýšení výnosů z regionálního obchodu.

Nově stanovená obchodní strategie společnosti Media Club pro období 2017-2019 je výrazněji orientována na zásadní zvýšení výnosů z regionálního obchodu, a to zejména v oblasti online produktů, které jsou finančně dostupné i pro menší společnosti s regionálním působením. Vzhledem k tomu, že vybudování efektivně fungujících regionálních obchodních týmů je poměrně složitá, a hlavně dlouhodobá činnost, jedním z možných řešení tohoto cíle je spojení se zanikající společností, která je dlouholetým specialistou na tento druh prodeje. Zanikající společnost disponuje rozsáhlým týmem více než 120 regionálních obchodníků,“ uvedlo vedení v souvislosti s chystaným sloučením obou firem.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .