Luštitelé, zbystřete! V křížovkách rock, Jackson, ELO a pořádná zima

005_vikend_tipy

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – O tomto víkendu se budou luštit křížovky – tajenku sestavíte z počátečních písmen názvů písní a kapel. Soutěžit se bude o nosiče bratrů Nedvědových, Michaela Jacksona a Britney Spears. Vyhrávat se ovšem budou též volné lístky na tenis, permanentky na lyže nebo vstupenky do multikin. A ani o muziku nebude nouze, naživo vám zahraje Divokej Bill, alba týdne obstarají Venom, Electric Light Orchestra, zlatým hřebem sobotního večera jsou The Doors. Pozvání k rozhovoru přijali i mnozí hosté.

Vy přijměte prosím pozvání k víkendovým tipů, i o tomto víkendu vás zavedou do světa velmi krátkých vln. Čekají vás kompletní informace o všech hudebních speciálech, koncertech a albech bez přerušování. Součástí jsou samozřejmě také pozvánky na zajímavé rozhovory a to s osobnostmi nejen s hudbou spjatými.

KOMPLETNÍ VÍKENDOVÉ TIPY RadioTV

Pravidelnou PDF přílohu nemusíte stahovat do svého počítače, pročíst si jej můžete přímo na stránkách RadioTV.cz. Náhled na celou obrazovku provedete pomocí funkce “Fullscreen”, která je v záhlaví dokumentu. Přílohu si samozřejmě můžete nadále stáhnout. Fanoušci RadioTV.cz na sociální sítích Facebook a Google+ si mohou víkendové tipy přečíst již v pátek večer.

radiotv_face_vikend

vikend_tipy_radiotv_12-05

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .