Legendární koncert Rádia Blaník zavítá i do Ostravy

V sobotu 26. listopadu 2022 se poprvé uskuteční velký koncert Rádia Blaník na Moravě.
V ostravské Ostravar aréně se mohou fanoušci rádia těšit na vystoupení Heleny Vondráčkové, Anny K, kapel No Name, Čechomor, Slza, zpěváků Michala Hrůzy, Xindla X nebo Standy Hložka. Celým koncertem provede Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia Blaník.
thumbnail_WebFacebook2-Koncert
Zdroj: Rádio Blaník

Rádio Blaník je proslulé svými jarními narozeninovými koncerty na Konopišti. Letos poprvé se ale uskuteční i jeden velký koncert na Moravě, a ještě ve vnitřních prostorách ostravské Ostravar Arény. V sobotu 26. listopadu dorazí na rádiový koncert takové hvězdy jako Helena Vondráčková, kapela Čechomor, No Name, zpěváci Michal Hrůza a Xindl X, dále Anna K, kapela Slza nebo blanická stálice zpěvák Standa Hložek.

„Rádio Blaník na podzim roku 2020 rozšířilo svoje pokrytí i o Moravu a stalo se tak de facto celoplošnou rádiovou stanicí. Bohužel ale přišel covid a my tak nemohli stanici moravským posluchačům představit v její plné kráse a připravit pro ně nějaký speciální hudební dárek. Nakonec jsme se dočkali letos a o to více se samozřejmě těšíme, protože z hlediska interpretů čeká naše posluchače naprosto hvězdná sestava. Navíc se nám podařilo u koncertu takového rozsahu a s tak bohatým programem udržet velmi příznivou částku za vstupné, která začíná už na necelých dvou stovkách, “ prozrazuje Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia Blaník.

Kromě hudebních vystoupení se mohou posluchači Rádia Blaník těšit i na moderátory stanice nebo soutěže o atraktivní ceny. Na místě by mělo být i vysílací studio Rádia Blaník, takže na své si samozřejmě přijdou i ti posluchači, kteří nebudou moct koncert navštívit osobně. Krátké livestreamy pak stanice chystá i na sociální sítě.

VSTUPENKY

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .