Hrdinský léto na RockRadiu zakončí Explosive Summer Fest 2016

Již v pátek 26. srpna úderem 15 hodiny se RockRádio opět po roce změní z obyčejného rádia na explosivní festivalovou stanici a nabídne svým posluchačům již třetí ročník on-air festivalu Explosive Summer Fest 2016.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Explosive Summer Fest je origiálním konceptem RockRadia. Jde o virtuální hudební festival, jenž obsadí FM vysílání na tři dny. Přestože se jedná o virtuální událost, tvůrčí tým rádia se v éteru pokusí vytvořit dojem, že jde o přenos ze skutečné akce. Maratonu největších světových rockových hvězd předcházeí výrazná guerillová, virální, tisková i on-air a on-line kampaň.

V rámci čtvrtého ročníku se posluchači RockRádia mohou exkluzivně těšit na živé koncerty hvězd jako jsou například Lucie, Guns N Roses, Harlej, Scorpions, Metallica, Dymytry, Black Sabbath, Motorhead, Olympic, Linkin Park, Red Hot Chili Peppers, Horkýže Slíže, Alice Cooper, Tublatanka, Kiss, Iron Maiden, Škvor, AC/DC, Arakain, Helloween, U2, Ozzy Osbourne, Sabaton a další a další. Rock Rádio se tak dočasně změní na festivalovou stanici a během 3 dnů nabídne interprety takových jmen, o kterých se českému festivalovému fanouškovi nikdy ani nezdálo,“ říká s nadsázkou programový ředitel sítě RockRadio Petr Sznapka.

Kompletní line-up a další informace, týkající se festivalu jsou už v těchto dnech zveřejněny na oficiálním webu festivalu www.slusnejfestak.cz. Další informace jsou na FB stránce RockRadií a na webu Rockovyradio.cz.

Plakát k festivalu Explosive Summer Fest 2016

rockradio-explosive-summer-fest-2016-plakat

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .