Hitrádio v Riegrových sadech uspořádalo poslední letní City piknik

Pražské Hitrádio City 93,7 ve čtvrtek v Riegrových sadech uspořádalo poslední ze série letošních City Pikniků. Na jednotlivých akcích vystoupili různí interpreti a kapely – například Mirai, Slza, Sebastian, Marek Ztracený, Xindl X a další. První z pěti akcí se uskutečnila před prázdninami ve Vypichu. Poslední akce v Riegrových sadech ze dne 5. září tak byla symbolickým uzavřením letních prázdnin.

Letní akce City Pikniky

Letní akce City Pikniky

Značka YENKEE provedla na City Piknicích vlastní průzkum, jestli jsou Češi zdatní hudebníci. K tomu bylo využito mobilní hudební studio a služby předního producenta Zdeňka Stylea Hrubého. Respondenti si neodnášejí pouze zážitek, ale i produkty od značky YENKEE. Ta se specializuje na doplňky k mobilním telefonům a počítačům.

K zodpovězení využili metody terénního výzkumu. Pomocí stánku, který byl součástí programu City Pikniků lákali potencionální zájemce ke zpívání jejich oblíbené písně. K odstranění všech strachů ze špatných výkonů dopomohl hudební producent Zdeněk Style Hrubý.

Zpívat nějakým způsobem umí každý. Stud je to, co nám brání nejvíce. Společně s mým kolegou zpěváka doprovázíme, a tak vznikne vždy originální píseň, ve které se případné chybky ztratí,“ dodává s úsměvem Hrubý.

Mobilní hudební studio YENKEE na akci City Piknik

Mobilní hudební studio YENKEE na akci City Piknik

Na stánku mohli zájemci za své výkony získat produkty a také samozřejmě své zazpívané výkony, které přímo na místě zpracovali producenti na flash disk. „Člověk si odnese nejenom pěkný zážitek, ale i něco na památku. Příjemným bonusem jsou pak např. sluchátka od YENKEE,“ doplňuje business unit manager YENKEE, Patrik Kočvara.

Na posledních dvou akcích si zazpívalo více jak šedesát zpěváků a hudebních skupin. „Objevilo se mezi nimi bez pochyby několik hudebních talentů, které bych někdy rád viděl na prknech,“ komentuje s nadšením Hrubý.

Samozřejmě, v rámci City Pikniků se objevili i profesionální hudebnici a baviči, kteří předvedli přítomným návštěvníkům své umění. Největší hvězdou posledního pikniku v Riegrových sadech byl Xindl X. Na předchozích akcích mohli fanoušci vidět například vystoupení kapel Slza nebo Mirai a dalších.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .