Hitrádia vyvinula aplikaci pro chytré telefony

hitradiomobil_perexHitrádia nabízí novou aplikaci určenou pro tzv. chytré mobilní telefony. Zdarma si můžete stáhnout software, který vám umožní poslouchat vaše rádio kdekoli, na displeji se zobrazují názvy hraných skladeb (včetně grafického obalu CD a textu písničky). Nechybí ani webové speciály Zóna lásky, Milenium a další.

Nová aplikace pro široké spektrum mobilů

Nová aplikace Hitrádií je určena pro široké spektrum telefonů – iPhone, Android, Nokia (přes 50 modelů) a Samsung Bada. Aplikaci si můžete stáhnout na stránkách www.hitradio.cz. Novinka potěší zejména ty posluchače, kteří nemohou případně zachytit FM signál. Poslouchat tedy můžete ale také na dovolené v cizině, nicméně Hitrádio upozorňuje, že vzhledem k cenám datového roamingu je vhodnější využít pro poslech v cizině jen prostřednictvím Wi-Fi.

„Majitelé telefonu iPhone mají další dvě výhody. Zvuk si můžete z telefonu pustit do bezdrátových reproduktorů pomoci funkce Air Play a protože jsme partnery iTunes, právě hranou písničku si můžete přímo z naší aplikace koupit,“ doplňují Hitrádia novou aplikaci pro chytré telefony. Díky novince si zobrazíte název právě hrané skladby, uvidíte grafický obal alba a zpívat si můžete za pomocí zobrazeného textu songu.

SOUVISEJÍCÍ: Portál ABradio.cz má novou aplikaci pro Android i iPhone

V současné době lze přes chytré telefony poslouchat všechna rádia patřící do skupiny Media Bohemia. Jak už jsme vás informovali, novou aplikaci vyvinul i streamingový portál ABradio.cz. Aplikace obsahuje veškerou nabídku FM stanic a internetových stanic dostupných na stránkách ABradio.cz. Kromě samotného poslechu hudby obsahuje nová aplikace i databázi právě hraných a odehraných skladeb a řadu doplňkových funkcí.

hitradiomobil_nahled

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,