HITRÁDIA představují novou ranní dvojku

Snídaně šampionů, oblíbená centrální ranní show sítě Hitrádií, oznámila jména nových moderátorů. Více než milion týdenních posluchačů bude do nového dne od pondělí do pátku probouzet tandem Dominik Vršanský a Kateřina Pechová.

Snímek obrazovky 2021-10-31 v 14.37.36
Zdroj: Hitrádio

Třaskavý budík v podobě jemné kudrnaté blondýnky a temperamentního šídla nabídne fanouškům Hitrádií každé pracovní ráno pozitivní energii, výbornou náladu a přesně ty informace, které potřebují. Zatímco blogger Dominik sbíral dosud úspěchy na poli novinářském, otcovském a moderátorském, Kateřina o sobě dala vědět především coby zpěvačka, herečka a influencerka. Oba milují skvělé hudební hity, dobrou zábavu, přátelský pokec s hosty a každou výzvu. I proto přijali nabídku, aby v prestižním čase nahradili dosavadní ranní dvojici Johana Mádra a Ondru Havla.

Od Kateřiny s Dominikem si slibujeme spoustu přirozené dobré nálady, neotřelé nápady a skvělou ranní společnost. Ve svém spojení jsou ztělesněním naší cílové skupiny, navíc se nadšeně hrnou ke každé výzvě. Dosavadní spolupráce s nimi přináší každý den další důvod k radosti,“ potvrdila programová ředitelka sítě Hitrádií Markéta Rachmanová.


 

Snídani šampionů s Dominikem a Kateřinou můžete slyšet na Hitrádiích každý pracovní den od 1. listopadu vždy od 6:00 do 9:00.


 

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. dylan

    Neříkal jsem před časem, že ta trapná dvojka metrosexuálů Mádr+Havel se tam neudrží a jejich rádoby moderování bylo spíše utrpením? Škoda, že na Hit rádiu vyhodili dvojici Efler + Ledecká a hle, ona je tu zas další dvojka podobného ražení. Takže, neudělal udělal chybu p. Neomylná Rachamanová? :-P :-D :-/

    Ono je to ale stejně jedno, protože Hit rádio, po spolknutí všech lokálních a svébytných stanic, už dávno ztratilo význam poslouchat, protože je to jen kolovrátek stejné muziky v A / B rotacích, obecné zprávy, co už jste slyšeli 3x před týdnem všude okolo a o originalitě a regionalitě se už zcela vůbec nedá mluvit. V Čechách snad není místo, kde by nehrála naráz alespoň dvě (kdysi samostatná) Hit rádia (případně i na více frekvencích) zcela ten samý playlist, centrálně odbavovaný z Prahy a bez ducha.

    Ještě, že tu zůstalo zatím pár samostatných alternativních stanic, které hrají na FM i částečně již v DAB+ a na netu. Ale kouzlo plurality a rozmanitosti se už z Českého éteru téměř vytratilo. Kolik jen lokálek už spolkly za posledních 15 let molochy typu: Kiss, Fajn, E2, Hit, Blaník, Rock, atd atd…

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .