Hitrádia mají přes půl milionu fanoušků na Facebooku

Rozhlasová rodina Hitrádií hlásí překročení důležité hranice u profilů svých rádií na Facebooku. Na největší sociální síti mají profily Hitrádií už přes půl milion fanoušků. Rozhlasové stanice této značky jsou aktivní i na ostatních sociálních sítích.

Logo skupiny Hitrádií

Logo skupiny Hitrádií

Facebook a Instagram patří k nedílné součásti komunikace směrem k posluchačům, nejen zastupovaných celoplošných stanic ale i regionálních rádií mediálního zastupitelství Radiohouse. Síť regionálních Hitrádií (Hitrádio FM Plus, Hitrádio Dragon, Hitrádio City 937, Hitrádio Faktor, Hitrádio FM, Hitrádio Vysočina, Hitrádio Černá Hora, Hitrádio City, Hitrádio Orion) má přes půl milionu fanoušků na Facebooku a přespadesát tisíc followers na Instagramu.

Nejvíce aktivní na sociálních sítí jsou Hitrádio Orion a Hitrádio Černá Hora. Pozadu nezůstávají ani ostatní rádia. Rádia tak reagují na digitální trendy a jsou svým fanouškům na blízku nejen prostřednictvím éteru a v místě konání regionálních eventů, ale snaží se je úspěšně oslovit skrze další platformy. Ať už jsou to nové fenomény podcasty, notifikace na mobilních zařízeních, poslech prostřednictvím digitálních technologií, nebo příspěvky tvořené z fotek a videí na sociálních sítích.

O komunikaci Hitrádií na sociálních sítích informovala v tiskové zprávě společnost Radiohouse, která je mediálně zastupuje. V nejbližších dnech se tato společnost bude prezentovat i veřejně na prezentaci k aktuálním výsledkům RadioProjektu, které budou zveřejněny ve středu 6. listopadu.

Statistiky Hitrádií. Zdroj: Radiohouse

Statistiky Hitrádií. Zdroj: Radiohouse

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .