Hitrádia budou přenášet akustický koncert Poetiky ze střechy Národního zemědělského muzea v Praze

Hitrádia patřící do mediální skupiny Media Bohemia chystají další ze série akustických koncertů City Live. Koncert, který probíhá na netradičním místě v Praze, se tentokrát uskuteční ve středu 17. května na střeše Národního zemědělského muzea v Praze. Hostem speciálního rádiového vysílání bude kapela Poetika, která si pro posluchače připravila akustický koncert.  

city-live-poetika-web
Zdroj: Hitrádio

Hitrádia odvysílají akustický koncert kapely Poetika v živém přenosu ve středu 17. května od 18:00 hodin.Kromě koncertu se mohou posluchači regionálních stanic těšit také na rozhovor s kapelou, který povede Dominik Vršanský, moderátor ranní show Snídaně šampiónů.

„Věříme, že nám bude přát počasí a koncert se odehraje na úžasném místě, střeše Národního zemědělského muzea. Máme ale připravenou i tzv. mokrou variantu, a to Café Neustadt,“ říká Michal Merenda, programový ředitel sítě Hitrádií.

Projekt City Live je tradičním projektem Hitrádia, v minulosti se ho zúčastnily kapely Mirai, Kryštof, Lucie nebo zpěvačka Ewa Farna a další. „Předpokládáme, že v živém vysílání zazní asi 6 až 7 songů kapely. Poetika si ale přizve i svého hosta, se kterým by si ráda zazpívala,“ dodává Michal Merenda.

Koncert mohou posluchači navštívit i osobně. Kvůli omezené kapacitě rádio však uvolní pouze několik vstupenek do soutěží Hitrádia City 93,7 FM. Výherci pak získají vstup na tento netradiční kulturní zážitek, ostatní fanoušci rádia mají možnost si ho poslechnout 17.5. od 18.00 hod živě na všech regionálních Hitrádiích.

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .