Frekvence 1 startuje novou rubriku s názvem Andrej Bavíš

Rádio Frekvence 1 nasadilo do Lepšího rána novou rubriku s názvem Andrej Bavíš. Do vysílání tak opět přijde populární imitátor Petr Jablonský, tentokrát v roli bývalého ministra financí. V rámci rubriky bude glosovat aktuální politické a společenské dění. Stanice také připravila speciální letní moderátorský song, který má rovněž podpořit zábavný formát rádia.

frekvence-1-to-nej-z-muziky-651

Aktuálně jedeme velkou kampaň na Lepší ráno, tedy ranní vysílání Frekvence 1. Vylepšili jsme zpravodajské a servisní rubriky, muziku ladíme podle přání posluchačů a ranní tým rozdává dárky. Do Lepšího rána však patří i trochu nadhledu, do toho nám skvěle zapadá nová rubrika Andrej Bavíš, další varianta politické satiry. Už máme satirický skeč Voláme Hrad, tak teď s Andrej Bavíš to zkompletujeme a budeme mít oba nejdůležitější muže Zeměkoule,“ říká Miroslav Škoda, ředitel Frekvence 1.

Kromě rubriky Andrej Bavíš přichází Frekvence 1 i s novým songem v rámci hudebních playlistů. Letní písničku nazpívali moderátoři Frekvenci 1 a počítá i se zapojením posluchačů. Můžete si ji poslechnout na webu Frekvence 1, kde tým stanice láká posluchače, aby se stali hvězdami letního songu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .