Fajn rádio vysílalo z balonu. Konkurence toho chtěla využít!

Fajn rádio, patřící do skupiny Media Bohemia, dnes zvolilo netradiční formu vysílání a ranní show Fajn ráno moderoval populární moderátor a herec Vašek Matějovský z balónu. Odstartoval tak spolupráci se sesterskou firmou na zážitky, Allegria. Projekt navazuje na dlouhodobou strategii Fajn rádia, kdy podstatnou část vysílání tvoří i obsah na sociální sítě a trendy formáty. Právě streamované vysílání propojené on-line i on-air zaznamenalo u posluchačů velký úspěch a samozřejmě nenechalo bez povšimnutí ani konkurenční rádia.

Návrh bez názvu-103
Zdroj: Media Bohemia

V pátek 12. května odstartovalo Fajn rádio dlouhodobou spolupráci s firmou Allegria, která se zaměřuje na prodej zážitků. V éteru i na sociálních sítích rádia se nyní bude soutěžit o tyto mnohdy adrenalinové aktivity. ,,Na Fajn rádiu milujeme stejně jako naši posluchači výzvy, a protože dneska i ten největší úlet vygeneruje u posluchačů nadšení, tak ty výzvy náš moderátor Vašek Matějovský zkouší na vlastní kůži. Díky Allegrii jsme dnes vyzkoušeli vysílání ranní show z balonu a těšíme se na další spolupráci nejen s firmou na zážitky, ale také dalšími partnery, kteří nás podpoří v našich nevšedních nápadech,“ řekl Ondřej Cikán, programový ředitel Fajn rádia a Rock rádia.

Nešlo ale jen o běžné vysílání ranní show, tým rádia si na svého kolegu připravil kromě letu balónem i další fór. S odkazem na soutěž Survivor, které se Matějovský začátkem roku zúčastnil, mu kolegové napsali dopis, že ho po skončení vysílání nikdo na poli nevyzvedne a má nějak „přežít“ a dopravit se do Prahy sám. Matějovský pak celou cestu vysílal živě do rádia i na sociální sítě a poprosil fanoušky o pomoc, což se nakonec podařilo. Vysílání ale vyvolalo velkou vlnu zájmu a posluchači se dokonce předháněli, kdo oblíbeného moderátora odveze.

https://www.instagram.com/stories/fajnradio/3100730014188963127/

Konkurence se snažila situaci využít

Během živého vysílání, které mělo z hlediska zásahu obrovský úspěch, se připojil i posluchač ze Slovenska, ze kterého se později vyklubal moderátor ranní show na slovenské Europa 2. Cílem moderátora bylo si ve vysílání Fajn rádia udělat promo na vlastní aktivity, což Vašek Matějovský vysílající z neznámého místa přešel s humorem. „Kámo, ty vysíláš ze studia, to už je old school, musíš jako my z balónu.“ a pak pro své fanoušky ještě dodal: „Chtějí si na našem dnešním punkovém vysílání udělat promo, ale aby mi pomohli a odvezli mě do Prahy, to né.“ Komentoval celou věc s humorem sobě vlastním moderátor Vašek Matějovský.

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .