Fajn radio staví novou moderátorskou dvojici pro Fajn odpoledne

Fajn radio, patřící do skupiny Media Bohemia, personálně posiluje a staví novou moderátorskou dvojici pro odpolední show. Do Fajn odpoledne nově přichází bubeník Petr Hataš, který doplní ostřílenou moderátorku Anetu Kratochvílovou. Posílit mají i content na TikToku stanice.

thumbnail_r-PG109473_1
Zdroj: Fajn radio

Od dubna mohou v odpolední show Fajn odpoledne na Fajn radiu posluchači slyšet novou moderátorskou dvojici. Stávající moderátorku Anetu Kratochvílovou v čase 15.00 – 18.00 hod. nově doplnil bubeník Petr Hataš, který zatím žádnou moderátorskou ani rádiovou zkušenost nemá.

„Odpolední vysílání je koncipované především tak, aby posluchače bavilo, odreagovalo je od všedních problému, ale také je informovalo o zásadních událostech. Z tohoto důvodu jsme zvolili dvojici, která na sebe tzv. slyší,“ říká Ondřej Cikán, programový ředitel Fajn radia a dodává: „Zatímco Petr je velmi uznávaný bubeník a talentovaný muzikant, jehož silnou stránkou je improvizace a smysl pro humor, tak Aneta je ostřílený rádiový matador, který je s námi na Fajn rádiu už více než 5 let. Tedy přesně ví, jak dělat dobrou rádiovou show, kterou mají posluchači rádi. Navíc si oba velmi dobře rozumí se sociálními sítěmi Instagram a TikTok, které tvoří základ naší marketingové komunikace.“

IMG_5613
Zdroj: Fajn radio

V nové odpolední show se posluchači mohou těšit na nové rubriky, uvolněný smysl pro humor, ale hlavně také na kvalitní playlist, který je pro Fajn radio zásadní. Nová odpolední show bude velmi silně propojena i na sociální sítě, zejména na TikTok, kde oproti ostatním českých rádiím Fajn radio dominuje. Aktuálně má více než 71 tisíc sledujících s tím, že průměrný počet zhlédnutí videa je dokonce přes 250 tisíc. Rádio si pak klade za cíl do konce roku pokořit stotisícovou hranici počtu sledujících, k čemuž mají pomoci on-air i on-line novinky, které pro letošní rok rádio chystá. Na Instagramu má rádio přes 74 tisíc followerů a na Faceboku dokonce více než 230 tisíc.

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .