Fajn radio i letos organizuje „Fajn lyžák“ na Klínovci, navýší hlavní výhru

Programová síť Fajn radio připravila i letos pro své posluchače soutěž Fajn lyžák na Klínovci. Za tento úspěšný soutěžní koncept získala v roce 2014 prestižní cenu FLEMA v kategorii Nejlepší využití rádia.

Hodnota hlavní výhry se zvyšuje na 750 tisíc korun

fajn-lyzak-2015-plakat-350Poslední Fajn lyžák přinesl výherní třídě IT3 z Kutné Hory ceny za půl milionu korun a hlavně zážitky na celý život. Letošní Fajn lyžák na Klínovci je ještě bohatší. Fajn rádia a nový Skiareál Klínovec přicházejí se soutěží pro žáky základních a studenty středních škol, ve které jedna ze tříd vyhraje kompletní týdenní lyžařský kurs v hodnotě přes 750.000,-Kč v největším a nejmodernějším středisku v Krušných horách.

Fajn rádia zpravidla soutěžní koncepty neopakují. Výjimkou jsou kultovní iPhone mánie a aktuálně i Fajn lyžák na Klínovci. Na školní lyžák vzpomíná většina z nás. Fajn lyžák na Klínovci není primárně o skvělých a hodnotných cenách, ale hlavně o nezapomenutelných zážitcích,“ říká Martin Maďarka, pověřený řízením programu Fajn rádií.

Soutěž Fajn lyžák na Klínovci začala 16. listopadu a ve vysílání Fajn rádií a na internetu potrvá celkem 4 týdny. Během této doby čekají na soutěžící třídy dva soutěžní úkoly. První soutěžní úkol spočívá v tom, že soutěžící třídy zakládají na Facebooku stránky s názvem „Fajn lyžák na Klínovci + název jejich třídy“.

Soutěžní úkoly zahrnují vytvoření stránky na Facebooku i zdokumentovaný „prank“ na učitele

V informacích o stránce jsou uvedeny údaje jako přesný název školy, město, ve kterém škola sídlí a počet žáků ve třídě. V profilovém obrázku je grafika, kterou lze zdarma stáhnout pouze na www.fajnradio.cz, na pozici úvodního obrázku je grafika, kterou lze zdarma stáhnout na www.klinovec.cz. Druhým soutěžním úkolem bude natočení a zaslání videa na téma nachytávka „prank“ na učitele. Soutěžní videa budou Fajn rádii uploudována na YouTubechannelFajnTV.

Celá třída včetně pedagogického doprovodu v maximálním počtu 30 osob vyhraje dopravu tam i zpět, týdenní ubytování s plnou penzí, skipasy na týden, možnost zapůjčení lyžařského nebo snowboardového vybavení, služby profesionálního lyžařského nebo snowboardového instruktora, značkové lyžařské bundy, akční kamery, Fajn party s Johanem a Ondrou z nové Odpolední show Fajn radia a společný vstup do bazénu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .