Fajn rádia nabízí studentům Fajn lyžák na Klínovci v hodnotě půl milionu korun

fajn-lyzak-651

Fajn rádia před několika dny odstartovala soutěž pro žáky základních a studenty středních škol, ve které jedna ze tříd vyhraje týdenní lyžařský kurs v hodnotě přes 500.000,-Kč v nejmodernějším středisku v Krušných horách.

Celá třída včetně pedagogického doprovodu v maximálním počtu 30 osob vyhraje dopravu tam i zpět, týdenní ubytování s plnou penzí, skipasy na týden, možnost zapůjčení lyžařského nebo snowboardového vybavení, služby profesionálního lyžařského nebo snowboardového instruktora, značkové lyžařské bundy, lyžařské přilby a brýle, Fajn party s Raegem z nové Odpolední show Fajn radia, vstup do bazénu, vstup do kina a také předplatné lyžařského časopisu.

Soutěž Fajn lyžák na Klínovci začala 18. listopadu a ve vysílání Fajn rádií a na internetu bude žít celkem čtyři týdny. Na každý týden připadne jeden soutěžní úkol. První soutěžní úkol spočívá v tom, že soutěžící třídy zakládají na Facebooku stránky s názvem „Fajn lyžák + název jejich třídy“. V informacích o stránce jsou uvedeny údaje jako přesný název školy, město, ve kterém škola sídlí a počet žáků ve třídě.

V profilovém obrázku je grafika, kterou lze zdarma stáhnout pouze na www.fajnradio.cz, na pozici úvodního obrázku je grafika, kterou lze zdarma stáhnout na www.klinovec.cz. Jedním z klíčových parametrů pro určení výherce bude počet fanoušků na soutěžní Facebookové stránce třídy. Tím to ale celé teprve začíná. Další soutěžní úkoly zazní premiérově až v samotném vysílání Fajn rádií.

Školní lyžák, pokud je povedený, je jedním z momentů, na které člověk vzpomíná celý život. A právě takto laděné vzpomínky stály u zrodu myšlenky na realizaci soutěže Fajn lyžák na Klínovci. Našim posluchačům chceme nabídnout kombinaci hodnotné ceny a nezapomenutelného zážitku,“ uvádí Martin Maďarka, programový ředitel Fajn rádií.

Soutěž, jejíž cena přesahuje hranici půl milionu korun, by se neobešla bez partnerů, kterými jsou nový Skiareál Klínovec, Sportcentrum Klínovec, Rodinný penzion Max Klínovec, Dare2b, JPK ski school, City Ski, Sportisiomo, Ski magazín, Cinestar a Léčebné lázně Jáchymov.

Soutěž Fajn lyžák na Klínovci je vyvrcholením mediálního partnerství skupiny Media Bohemia s největším a nejmodernějším lyžařským areálem v Krušných horách,“ uzavírá Martin Maďarka, programový ředitel Fajn rádií.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .