Expres FM s programovými změnami. Má novou ranní show a dva nové pořady

Pražské hudební rádio Expres FM v lednu oslavilo 15 let existence. Do roku 2017 vstupuje s obměněnou moderátorskou dvojící ranní show Expres Ráno. Dalšími novinkami jsou pořady RAP TIME a Family Expres.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Co se týče změn v ranní show, dlouhodobý hlas ranního vysílání Marka Malíka začátkem ledna doplnil zkušený moderátor Václav Mašinda. Nová podoba ranní show na Expres FM se bude kromě současné a kvalitní hudby zaměřovat především na aktuální společenské dění. Vysílání v čase 7.00 – 10.00 si klade za cíl vzbudit u posluchačů emoce, vzpomínky i úsměv na rtech. Nový moderátor ranní relace Václav Mašinda na Expres FM přišel z rádia Černá Hora, kde několik let rovněž moderoval ranní vysílání. V minulosti Mašinda působil také na Evropě 2 a vedle práce v rádiu se živí jako fotograf.

Velmi nás těší, že náš tým posílil právě Vašek. Má za sebou roky zkušeností na jiných rozhlasových stanicích, kde už mimo jiné spolupracoval i s Markem. Dvojice moderátorů se tak po letech znovu schází na Expres FM,“ říká programový ředitel stanice Filip Žemlička.

Další novinku v programu Expres FM představuje pořad RAP TIME. Jeho autorem a moderátorem je Vladimír „Vlado“ Pavlík, který na stanici působí jako moderátor víkendového vysílání Víkend na Expres FM. Jeho nový pořad v programu nahradí Pavlíkovu někdejší relaci Rezonátor.

Filip Žemlička, programový ředitel rádia Expres FM. Foto: Jana Kusalová

Filip Žemlička, programový ředitel rádia Expres FM. Foto: Jana Kusalová

RAP TIME se bude věnovat zahraničnímu i českému rapu, streetartu a dalším segmentům hiphopové scény. Vysílat se bude živě každé pondělí od 21 do 23 hodin. „Našeho dlouholetého moderátora Vlada v jeho novém pořadu doplní tuzemští rappeři a osobnosti ze světa rapu. Do prvního dílu RAP TIME pozvání přijal například uznávaný DJ Wich,“ upřesňuje programový ředitel Filip Žemlička.

Programové schéma pro rok 2017 posílí také pořad Family Expres, ve kterém se bude moderátorka Magdaléna Korcová věnovat rodinnému životu ze všech úhlů pohledu. Prostor v něm dostanou tipy na rodinné výlety, výchovu a péči o děti, ale také problematika spjatá s rodičovstvím a rodinou. „Family Expres chce pomoct s realizaci volného času celé rodiny. Pořad bude tedy věnovaný hlavně stále silnější posluchačské skupině Expres FM, a to mladým rodičům,“ míní programový ředitel Žemlička.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .