Expres FM chystá silvestrovskou oslavu přímo s posluchači ve studiu

Pražské rádio Expres FM tradičně chystá speciální vánoční a silvestrovský program. Nabídne živá nevšední vysílání během všech svátků, rozhovory s předními interprety tuzemské scény i záznamy koncertů.

Zdroj: fotobanka Shutterstock.com

Zdroj: fotobanka Shutterstock.com

Lákadlem pro posluchače by mohla být samotná oslava přímo ve studiu, která bude volně otevřená všem příznivcům stanice i případným kolemjdoucím. Připojit a stát se tak součástí novoročního vysílání, může kdokoliv z posluchačů.

Půjde o hodně spontánní silvestrovskou party. Budeme vysílat od osmé do jedné v noci, takže se posluchači mohou stavit na drink, prohodit pár slov a pokračovat do města či klubu, nebo s námi mohou zůstat a přivítat Nový rok společně,“ dodává programový ředitel Expres FM Filip Žemlička. Silvestrovskou relací budou provázet moderátoři Barbara Hacsi a Jiří „Štěpi“ Štěpánek.

Během vysílání posledního dne roku 2015 se mohou posluchači klasicky těšit na nejlepší hudbu v metropoli a mnoho dalšího.

Půjde o večírek, na který si mohou všichni kolemjdoucí přivést přátelé, jídlo i pití. Budeme mít přichystané občerstvení, novoroční přípitek a hosté se mohou dostat i přímo do éteru,“ vysvětluje Žemlička.

Během Silvestra se na rádiu Expres FM dopoledne představí také moderátoři Veronika Koloušková a Vladimír „Vlado“ Pavlík, ale dojde například i na záznam koncertu britských Foals z velkolepé londýnské Royal Albert Hall.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .