Evropa 2 a Frekvence 1 uspořádají benefiční koncert Rádio srdcem

Předvánoční koncert „Rádio srdcem pro Život dětem“ proběhne v sobotu 7. prosince na Staroměstském náměstí. Vystoupí řada známých interpretů české hudební scény, v čele s hudebníkem Tomášem Klusem a kapelami Slza či Support Lesbiens. Na odpoledne je připravený zábavný program pro děti. Celým programem provedou moderátoři Evropy 2 a Frekvence 1. Vstup na akci je zdarma.

Ilustrační fotografie z akce Rádio srdcem 2018. Zdroj: Active Radio

Ilustrační fotografie z akce Rádio srdcem 2018. Zdroj: Active Radio

Program zahájí nejprve zábavný blok věnovaný dětem ve 14:00, ve kterém vystoupí například prasátko Pigy a jeho kamarádka Lily. Hudební, taneční i kouzelnické představení je určené zejména pro ty nejmenší. Hlavní program pak odstartuje v 16:40. Během tříhodinového koncertu se z hudebních interpretů představí Tomáš Klus, Lina Karo či Thimmy White, z kapel pak Slza, Support Lesbiens a Balage Band feat. Tereza. Zazpívat přijdou i finalisté soutěže Sanremo Junior. Za rádio Evropa 2 budou program moderovat Katka Říhová a Petr Říbal, za rádio Frekvence 1 Jana Knížková a Roman Mikesch.

Máme velkou radost, že organizací koncertu Rádio srdcem již třetím rokem přispíváme na dobrou věc. Věříme, že přilákáme co nejvíce návštěvníků, kteří si nejen užijí zábavné odpoledne, ale i pomohou nemocným dětem přispěním na kontoŽivot dětem,“ uvedla Martina Říhová, výkonná ředitelka společnosti Active Radio, jejíž divize No Limits akci produkuje. Během koncertu budou mít lidé možnost přispět na konto Život dětem zasláním dárcovské SMS.

Přímý přenos koncertu můžete sledovat na webu a sociálních sítích Evropy 2 a Frekvence 1. Více o akci naleznete na www.radiosrdcem.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .