CITY LIVE: Hitrádia a Radio City nabídnou koncert Support Lesbiens

Unikátní společný projekt Hitrádií a pražského Radia City chystá své páté pokračování. Statisícům posluchačů už tuto středu nabídne v přímém přenosu z pražského Tančícího domu exkluzivní koncert kapely Support Lesbiens.

Vizuál k pátému koncertu CITY LIVE

Vizuál k pátému koncertu CITY LIVE

Speciálně upravený set největších hitů

Po Kryštofech, Báře PolákovéNo Name a Xindlovi X doplní Hitrádia a pražské Radio City letošní sérii koncertů CITY LIVE pátým pokračováním. Posluchači si užijí ve středu 23. listopadu živý koncert kapely Support Lesbiens. Vystoupení v proskleném Glass Baru Tančícího domu přinese netradiční aranže, hudební překvapení i zajímavé povídání.

Skupina Support Lesbiens kolem Hynka Tomana zahraje speciálně upravený set svých největších hitů a jeden zbrusu nový singl. Kromě hitů se posluchači v CITY LIVE na Hitrádiu a Rádiu City jako vždy dočkají také živého rozhovoru s moderátorem Petrem Slívou. Také tentokrát bude mít CITY LIVE svůj online přesah. Některé singly budou fanoušci facebookových stránek Hitrádií a Radia City sledovat živě na této sociální síti. Samozřejmostí jsou videa, která se po koncertě objeví na novém webu Hitrádií i Radia City.

Koncert proběhne ve středu od 15 hodin

Kapely pro CITY LIVE vždy pečlivě vybíráme. Chceme, aby byly atraktivní pro naše posluchače, a zároveň volíme ty, u kterých víme, že dokáží v komorním prostředí udělat výbornou hudební show a vytvořit výjimečnou náladu. Zatím se nám to podle mimořádných posluchačských ohlasů snad daří,“ potvrdil Michal Sroka, šéf programové divize společnosti Media Marketing Services, pod kterou rodina Hitrádií i Radia City spadá.

Na tento projekt jsme vážně hrdí. Prakticky nemá v českém rozhlasovém vysílání obdoby. Do našeho éteru jej přineslo sesterské Radio City a my jsme rádi, že jej prostřednictvím Hitrádií můžeme nabídnout dál i mimopražským posluchačům. Jsme rádio, které hraje. A to i živě,“ uzavřela k originálnímu programovému prvku programová ředitelka sítě Hitrádií Markéta Rachmanová.

Koncert CITY LIVE s kapelou Support Lesbiens proběhne v pražském Tančícím domě ve středu 23. listopadu od 15 hodin. Živě jej budou přenášet Hitrádia a Radio City.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .