Chcete vidět Kabáty, Buty, Wanastowi Vjecy na jednom pódiu? Rádio Blaník chystá další koncert v Ostravě s výjimečnou sestavou

Po loňském úspěchu chystá Rádio Blaník letos druhý koncert pro své posluchače a fanoušky na Moravě. Ten proběhne v sobotu 23. září v ostravském areálu Dolních Vítkovic a vystoupí na něm kapely Kabát, Buty, Wanastowi Vjecy nebo Janek Ladecký a Aneta Langerová. Koncert bude moderovat programový ředitel Rádia Blaník Daniel Rumpík, a kromě něho se do Ostravy vydají i další moderátoři stanice.

Návrh bez názvu-121
Zdroj: Rádio Blaník

Rádio Blaník každoročně připravuje pro posluchače populární narozeninový koncert na Konopišti a v loňském roce poprvé uspořádalo koncert s obdobnou dramaturgií také na Moravě. Po velkém úspěchu chce na tuto tradici navázat a 23. září se tak mohou posluchači a fanoušci Rádia Blaník těšit už na druhý ročník. Na pódiu v Ostravě v Dolních Vítkovicích se tak přestaví Kabát, Buty, Wanastowi vjecy, Aneta Langerová, Janek Ledecký a samozřejmě tým Rádia Blaník.

„Koncert Rádia Blaník, který vloni proběhl v Ostravě byl nejen pro náš rádiový tým velkým zážitkem, ale hlavně si jej chválili sami vystupující. Ostravští fanoušci vytvořili dokonalou atmosféru, kterou bychom letos rádi zopakovali,“prozrazuje Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia Blaník a dodává: „Často nám posluchači posílají zpětnou vazbu, že se nemohli z důvodu vykoupených lístků na náš koncert dostat. Proto jsme pro Moravu zvolili krásný industriální prostor Dolních Vítkovic, kde je kapacita dostačující.“

Vstupenky je možné do konce června zakoupit za zvýhodněnou cenu, a to buď v předprodejních místech nebo v síti Ticketstream.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .