Brněnské Rádio Petrov si připomíná 15. výročí zahájení vysílání

Už 15 let mohou posluchači jihomoravského regionu ladit na několika frekvencích Rádio Petrov. To vysílá hned z deseti vysílačů na celém území Jihomoravského kraje, části Vysočiny a Pardubického kraje.

Promotým Rádia Petrov na jedné z veřejných akcí. Zdroj: www.radiopetrov.com

Promotým Rádia Petrov na jedné z veřejných akcí. Zdroj: www.radiopetrov.com

Rádio Petrov odstartovalo začátkem roku 2002

Naše posluchače oslovuje nejen hudební program rádia, ale i vlídné a co možná nejkultivovanější slovo moderátora, který však neztrácí svoji přirozenou bezprostřednost,“ uvedla programová ředitelka Magda Recmaniková.

Soukromé regionální Rádio Petrov spustilo vysílání dne 1. 1. 2002. Název rádia je propojen s nejvyšší brněnskou dominantou a zároveň symbolem jihomoravské metropole, katedrálou Sv. Petra a Pavla, nazývanou Petrov. Od počátku vysílání si Rádio Petrov mohou posluchači v Brně naladit na frekvenci 103,4 FM.

Česká populární hudba, folk i country

Hudebně se stanice zaměřuje na české hity od 60. let po současnost. Pravidelně jsou zapojovány i novinky české populární hudby ale i pop, folk, country. Poklidnou atmosféru vysílání doplňuje i přátelský projev moderátorů. Rádio Petrov svůj program vyjadřuje sloganem „Brněnské pohodové rádio“.

Chceme být rádiem skutečně brněnským. Chceme pro Brňany nejenom vysílat, ale připravit pro ně i spoustu kulturních projektů,“ uvedla ředitelka rádia Andrea Šromová.

V nejbližších měsících se uskuteční Brněnský piknik v polovině června v centrálním parku Brna – v Lužánkách nebo víkendový rodinný program před letními prázdninami na dopravním hřišti Riviéra v Brně.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: