BLANÍK přináší Vánoce plné pohody a písniček

Vánoční svátky budou také letos na BLANÍKU ve znamení pohody, dobré nálady a mnoha krásných písniček. Vysílání bude většinou bez reklam, zazní spousta zajímavých rozhovorů nejen na téma Vánoce.

webfacebook_pohodavanoc1
Zdroj: Rádio BLANÍK

Vánoční pohoda začne na Štědrý den. Po celý tento den budou ve vysílání znít jenom vánoční písničky bez jediné reklamy! Chybět nebudou ani rozhovory s oblíbenými hosty. Připomínat se budou ty nejzajímavější momenty z letošních Svátečních návštěv. Studio navštívili Janek Ledecký, Pavel Trávníček, Helena Vondráčková, Petra Černocká nebo Lucie Vondráčková. Ze všech těchto adventních rozhovorů bylo vybráno pár zajímavých momentů.

Na Boží hod vánoční potěší tým rádia všechny milovníky českých filmových a televizních pohádek. V pořadu Hezky česky a bez reklam uslyší posluchači od 10ti do 11ti hodin písničky z těch nejkrásnějších a nejoblíbenějších. Chybět nebudou melodie z Šíleně smutné princezny, Tří oříšků pro Popelku, Lotranda a Zubejdy, a mnoha dalších.

A v neděli na Štěpána přivítají ve vysílání vzácnou návštěvu. V 11 hodin dopoledne si nenechte ujít speciální vánoční rozhovor se zpěvačkou Martou Kubišovou, se kterou si bude povídat moderátor Jirka Fröhlich.

,,Pohodové Vánoce na Rádiu BLANÍK!“

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .