S jarem nastupují Chalupáři

chalupa_jaroRádia ČasDyje uvedla do svého programového schématu nový program nejen pro kutily – Chalupáři.

Zima je, zdá se, snad už konečně za námi. Přichází čas jara a s ním i starosti spojené například s naší zahradou. S jarem na vlny Rádia Čas a Rádia Dyje přichází zbrusu nový pořad – Chalupáři. Pořad si klade za cíl poradit, jak vylepšit zahradu i chalupu. Na pomoc vám příjdou odborníci na slovo vzatí.

A co konkrétně nám pořad nabídne? Ve víkendové novince rádií Čas a Dyje se dozvíte potřebné rady k výběru sekačky či zahradního grilu. Chybět nebudou rady vedoucí k vypěstování živého plotu a také informace o květinách na záhon či skalku. Chybět nemohou typy k odstranění slimáků, sršňů a dalších zahradních škůdců. Novinku s názvem Chalupáři můžete ladit od 20. března 2010 každý víkend, na Rádiu Čas vždy v 10:15 a 15:15.

Od pondělí 22. března můžete hrát na Rádiu Dyje o víkendový nákup, třikrát denně od pondělí do pátku a to po dobu dvou týdnu se hraje o nákup za 500Kč dle vlastního výběru ve všech moravských obchodech COOP. Registrovat se musíte pomocí SMS ve tvaru SOUSED (mezera) VAŠE JMÉNO, PŘÍJMENÍ, ADRESA. SMS následně odešlete na číslo 728 33 77 88.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .