S Hanou na Kabáty

kabat

AKTUALIZOVÁNO – S Rádiem Haná se mohou posluchači dostat na zcela vyprodaný koncert české rockové formace Kabát. Stačí se registrovat a dozpívat známý hit.

Posluchači Rádia Haná vyhrávají lístky na koncert Kabátů. Úkolem je registrovat se pomocí SMS ve tvaru: HANA (mezera) KABAT, krátkou zprávu následně odeslat na číslo 900 09 09, cena SMS je 9 Kč. Lukáš Kobza v Ranním jamu zavolá jednomu registrovanému posluchači a pustí signál „Když se u nás chlapi poperou...“, následně musí posluchač dozpívat „... tak jenom nožem nebo sekerou„. Ten, kdo dozpívá známý hit, vyhrává lístky na koncert konající se  29. dubna.

DOPORUČUJEME: Doňa Mimoňa se vrací do rádií

Rádio Haná provedlo ve svém programu jisté změny. Novinkou je například seriál Holky od vedle, který vysílá ve všední dny po osmé a šestnácté hodině. Tento seriál uvedlo v premiéře i Rádio Impuls pod názvem Mezi námi děvčaty, hlavní hvězdou je Jaroslava Kretschmerová.

PSALI JSME: Soutěž “Benzin je na Hané zdarma” zahájena

Zvukový obal Rádia Haná zaznamenal dílčí úpravy, od poloviny dubna mají nové znělky rubriky o filmu, životním stylu a hudbě, ale rovněž pracovní, televizní servis a rovněž tipy, kam vyrazit. Do programu přibyly nové rubriky Žhavá linka Rádia Haná, v níž moderátor telefonuje známým osobnostem a to vždy na aktuální téma. Dalším zpestřením programové nabídky je rubrika Radioservis s rady, tipy a nápady.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .