Ruda z Ostravy střídá Xavera na F1

ruda_z_ostravyModerátorský tým Frekvence 1 doplňuje od pondělí 28. března postavička Rudy z Ostravy. Ve vysílacím čase 12-14 střídá matadora Luboše Xavera Veselého.

Na vlny Frekvence 1 přichází Ruda z Ostravy, vlastním jménem Michal Kavalčík. Ve všední dny v čase 12-14 jej uslyšíte v dvouhodinovém pásmu, v němž se zaměří na český showbusiness a zákulisí médií. Informaci nám potvrdila Radka Pilzová, tisková mluvčí skupiny Lagardere Active ČR, s tím, že svoji moderaci obohatí větší či menší nadsázkou a ironií. Luboš Xaver Veselý z Frekvence 1 neodchází, jeho pořad Xaver na F1 věnující se dění okolo televizního média sice končí, nadále jej mohou posluchači slýchat v pořadu Pressklub Frekvence 1.

SOUVISEJÍCÍ: F1 upravuje program a web. Končí Sexy život s Asterkou!

Program Pressklub figuruje ve schématu Frekvence 1 o víkendu po 17. hodině, od letošního roku navíc i v pátek v 18:30. Letošní rok je pro rádio Frekvence 1 rokem inovací, na přelomu roku odstarovalo živé noční vysílání s Janou Knížkovou a Jiřím Pomejem, počátkem roku začal i nový Dámský klub (moderují Sandra Pogodová, Linda Finková a Vlaďka Pirichová).

RECENZE: Jiří Pomeje na Frekvenci 1, chvílemi jako školní rádio

Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy nebude v týmu Frekvence 1 žádným nováčkem, v letech 2004-2005 moderoval víkendový proud Rande (19-24), kde jej posléze vystřídala Tereza Pergnerová. Loni v létě na rádiu Helax provázel Školou ostravštiny už jako Ruda z Ostravy, známý je ovšem díky songu Ostrava, duet s Martinou Pártlovou parodující song od Jay Z a Alice Keys (Empire State of Mind) musel být stažen kvůli nevyřešeným autorským právům. Ruda z Ostravy vystoupil i v pořadu Na stojáka či v soutěžích SuperStar a X Factor.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .