Rádio Jizera s novým webem, rozdává permice

jizera_novy_webInternetová prezentace Rádia Jizera prošla grafickou modernizací a od čtvrtečního odpoledne je v novém kabátě.

Rádio Jizera zprovoznilo ve čtvrtek 23. prosince novou internetovou prezentaci na www.radiojizera.cz. Novému webu dominuje prostředí moře, nechybí tak staniční maskot (červeno-oranžová ryba) spolu s dalšími rybami – „mořskými klauny“.

Web Rádia Jizera nadále nabízí informace o programu, aktuálně hraných skladbách, zákulisí, ale i archiv mp3, soubory ke stažení či informace o akcích Rádia Jizera. Na domovské stránce je umístěn viditelný odkaz na Facebook Rádia Jizera (www.facebook.com/radiojizera).

V týdnu od 27. prosince se ve vysílání Rádia Jizera soutěží o permantku na hory do areálu Skiregion. Jakmile posluchači uslyší hlášku z filmu Homolka a tobolka, musí se jako první dovolat na číslo 326 720 020 a dovolat se jako první do studia moderátorovi Vojtovi Sklenářovi. Tento týden se pak navíc rozdává CD Michal David – Mejdan roku live, speciální kouzelnické karty a mnoho jiného.

jizera_novyweb_strip
Náhled na nový web Rádia Jizera, screenshot: RadioTV

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: