Rádio City budí Prahu snídaní s kávou

lecka_eflerMilovníci značkové kávy Starbucks mohou od pondělí 28. února získat tento nápoj včetně čerstvě upečené snídaně. Soutěž pořádá Rádio City.

Přes internetový formulář na webu Rádia City se mohou přihlásit zájemci do soutěže, kterou tato stanice pořádá společně s kavárnami Starbucks. V rámci tradičního projektu Snídaně s Rádiem City si až do 25. března pochutnají Pražané v případě, že se na ně usměje štěstí a budou vylosováni. Do práce jim snídani s kávou přivezou moderátoři Rádia City spolu s profesionálními baristy ze Starbucks. Do loňské akce se přihlásilo přes 900 posluchačů, rozdáno bylo více než 1450 snídaní.

PROBĚHLO: Tajemný pasažér Radia City jezdí od pondělí v MHD

Erik Zlámal, District Manager společnosti Starbucks pro ČR, ke spolupráci s Rádiem City řekl: „Jsme rádi, že společně s radiem City můžeme posluchačům zpříjemnit jejich pracovní rána a potěšit je výtečnou snídaní. To, že posluchače kombinace našich kaváren a radia City baví, potvrzuje již čtvrtý rok naší spolupráce. Těšíme se, že rok 2011 přinese nový rekord v počtu rozdaných snídaní.“

Z ARCHIVU: Rádio City upravuje večerní proud, spouští soutěže

I my máme radost, že jsme pro náš projekt získali partnera, který je ve světě synonymem pro opravdový zážitek z kávy„, říká Bára Lukášová, ředitelka programu Rádia City. „Byli jsme v roce 2008 u toho, když se v Praze na Malostranském náměstí otevřela vůbec první kavárna Starbucks, a když postupně přibývaly další. Kavárny, kde můžete nejenom relaxovat, bavit se s přáteli, ale také pracovat. Na chvíli i na dlouhé hodiny a bez omezení. A stejný pocit chceme zprostředkovat i našim posluchačům. Snídaně bez omezení ve společnosti hudby radia City„.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .