Novinky na Hitrádiích

party_zonaUž několik dní můžete díky Hitrádiím získat snídani pro vás a kolegy v práci. Hitrádia vás pak dostanou na koncert Lady Gaga. Novinky nastaly také v programu.

Hitrádia přináší snídani pro vás a kolegy v práci, navíc můžete vyhrát luxusní kávovar. Registrací automaticky získáváte originální hrneček z limitované edice Hitrádií. Pravidla hry nejsou nikterak složitá. Stačí poslouchat každý všední den mezi 9:00 a 12:00 vaše Hitrádio, v tuto dobu vyhlásí moderátoři jedno jméno a účastník se musí do 20 minut dovolat zpět. Bude-li úspěšný, získává výhru. Každý pátek odpoledne pak vyhrává jeden šťastlivec kávovar pro svou firmu.

PSALI JSME: Hitrádio Apollo doplňuje moderátory, posily přišly ze Zlína

Pozorní posluchači Hitrádií mohou vyhrát lístky na středeční koncert Lady Gaga v pražské O2 Areně. Jakmile uslyšíte  od této interpretky hrát dva hity za sebou a dovoláte se do studia jako první, výhra je vaše.

VÍCE INFORMACÍ: Hitrádio Vysočina slaví 15 let, vrací Kachličku

V programu Hitrádií se objevila novinka v podobě tanečního programu. Nový pořad Párty zóna vysílají Hitrádia každou sobotu v čase 19-24. Pětihodinový mix nabízí taneční hudbu vhodnou nejen na taneční zábavu. Stejný program uvedlo před časem do programu i Rádio City.

K TÉMATU: Rádio City upravuje večerní proud, spouští soutěže

Večerní proud Zóna lásky vám nově od listopadu přináší moderátorku Mariku Toškovou. Nová posila ze Slovenska provází posluchače všech Hitrádií, servíruje tři hodiny zamilovaných hitů a to vždy od neděle do pátku v čase 21-24.

DOPORUČUJEME: Valentýnský víkend Hitrádií předznamená nový speciál

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .