Nové soutěže na rádiích Impuls a Bonton

radioDvě česká rádia si pro své posluchače připravila na začátek léta soutěž. Rádio Impuls hledá úsměv a Rádio Bonton nabízí snídani.

Posluchači Rádia Impuls mohou aktivně zasáhnout do jeho reklamní kampaně. Impuls pro ně připravil fotografickou soutěž. Jejich úkolem bude nafotit situace, ve kterých je možné najít zobrazení úsměvu. Své fotografie pak musí vložit a zvýraznit na nich úsměv pomocí elektronické tužky na speciálně vytvořenou stránku www.usmev.cz, na které návštěvníci stránek mohou hlasovat pro fotografii, která podle nich nejlépe vystihuje motto nové kampaně Rádia Impuls „Úsměv je všude“. Soutěž bude probíhat ve třech kolech po dobu tří měsíců, jedno kolo potrvá jeden kalendářní měsíc. Z každého kola vzejdou vždy tři vítězné fotografie, které v hlasování získají největší počet hlasů, a tyto budou použity na vytvoření celkem devíti vizuálů kampaně. Jejich autoři navíc získají cenu v podobě zájezdu v hodnotě 30 000 Kč.

Rádio Bonton a restaurace au Gourmand společně připravily sladkou soutěž pro posluchače o luxusní snídaně pro 5 osob. Ta spočívá v tom, že se posluchači do soutěže zaregistrují zasláním registrační SMS a odpoví na otázku, kterou najdou na webu rádia. Každé všední ráno pak moderátoři pořadu Bonton 5-9 vyberou jednu z došlých SMS (pořadí výherní SMS a další podmínky jsou specifikovány v Herním řádu), spojí se s posluchačem a ten ještě musí odpovědět na soutěžní otázku. Pokud odpoví správně, vyhrává lahodnou snídani, jejíž předání proběhne v živém vstupu před 9. hodinou. Soutěž odstartovala 8.6 a potrvá do 10.7.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .