Mirka Spáčilová každou středu na Expresradiu

spacilova_expresNejznámější česká filmová kritička Mirka Spáčilová se stala pravidelným hostem středečního ranního vysílání Expresradia. Tato pražská stanice pořádá také několik akcí a soutěží.

Marek Malík, moderátor ranního vysílání Expresradia, volá pravidelně každou středu po deváté hodině ranní Mirce Spáčilové. Jedna z nejznámějších filmových kritiček v České republice přináší na vlny Expresradia servis v podobě aktuálních filmových tipů. Posluchači se dozví, který film si nemají nechat ujít a kterému se mají vyhnout. Téměř tří minutová filmová rubrika nese název „Filmový ring volný„.

PSALI JSME: Expresradio mění faceliftem zvukový obal

Tento týden rozdává Expresradio nové akustické album Theyories zpěváka Dana Bárty a aktustické formace Robert Balzar trio. Tuto novinkovou desku pokřtí v rámci koncertu 23. října v pražském divadle Archa, vstupenky na akci můžete vyhrát rovněž ve vysílání Expresradia. Posluchači rovněž vyhrávají „rozverné balíčky“ od Durexu v hodnotě 1 000 Kč.

Už v sobotu 23. října od 21:00 se koná živé vydání nejstaršího pořadu Expresradia s názvem Starr Mix. Hostem taneční housové scény v Retro Music Hall bude DJ Neo, v hodinovém setu vystoupí společně s Martinou Balogovou. Více informací o akci se dozvíte na stránkách Expresradia. Vstup na akci je zdarma.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .