Léto plné her a informací na Rádiu Zlín

radiozlin_letoAUDIO UVNITŘ – Letní vysílání Rádia Zlín tradičně charakterizuje slogan „ Ještě lepší léto“, kromě letního informačního servisu nechybí ani off-air akce.

Rádio Zlín samozřejmě nasazuje do svého vysílání největší letní hity, tedy nejoblíbenější songy poslední let, které mají posluchači spojené právě s letními měsíci. Ve vysílání uslyšíte mimo jiné i prázdninovou servisní rubriku Počasí EXTRA. V ní se dozvíte vše nejen o exotických destinacích, ale i o krásách naší vlasti. Navíc moderátoři přidají tipy na dovolené a výlety, samozřejmostí jsou zprávy o počasí v nejznámějších destinacích. Ve vysílání na vás čekají soutěže o zajímavé ceny.

SELF-PROMOTION: POČASÍ EXTRA NA RÁDIU ZLÍN

I v létě pokračuje seriál off-air akcí Rádia Zlín. Jak už patrně víte, Rádio Zlín letos oslavuje 18. narozeniny. V rámci narozeninových oslav pořádá pravidelné akce „ Pohrej si s moderátory“, po utkáních v bowlingu a paintballu se na 31. července můžete přihlásit do utkání v pétanque, který se koná v zámecké zahradě v Holešově. Tříčlenné smíšené týmy nechť se v případu zájmu hlásí na mailu promo@radiozlin.cz. Více informací a fotografie z předchozích akcí najdete na internetových stránkách Rádia Zlín, pétanquové turnaje se konají od července do září a na říjen je plánován další sport. Stanice navíc mediálně podporuje Buchlovské léto (23. července). 14. srpna se pak koná Bazén Party v Sazovicích či  Zlíně a ve stejný den se můžete zúčastnit Blade Night přímo ve Zlíně. Chybět nebude ani Barum Rally. Oslavy Rádia Zlín vrcholí v září.

PSALI JSME: Slovácké divadlo se zabydlelo v Rádiu Zlín

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .