Jihlava soutěží se svatebním salonem, ladí program

svatbaCelý tento týden mohou posluchači soutěžit o možnost zapůjčení svatebních šatů, svatební cestu a mnoho dalšího. V programu se objevují nové pořady.

Rádio Jihlava každý všední den po 10. hodině prozradí místo, kde se nachází promoteam Svatebního salónu Vysočina. Hostesky následně darují výherní lístek, ten na samotném veletrhu umožní zúčastnit se losování o zapůjčení svatebních šatů, svatební cestu, kytici či diamant.

Z ARCHIVU: Rádio Jihlava doplňuje program o tematické bloky

Program Rádia Jihlava prošel od února obměnami. V 10:00 startuje Jihlavské kukátko, na přetřes se dostane dění v Jihlavě a okolí. Hele Hela začíná v 11:00 a nabízí rady, tipy a informace ze světa šoubyznysu. Středeční osmá servíruje Jihlavský večerníček, Helča a Martin připravují tři rubriky, originální pohled na aktuální dění celebrit představuje „Ze života showbyzhmyzu„, „Problematické okénko“ řeší posluchačské problémy. Poslední rubrika „Tvůrčí okénko“ umožní posluchačům dotvořit známé příběhy zcela jinak.

PROBĚHLO: Jihlava hledá nejmilejší Valentýnský pár 2011

Víkendová Sobotní lenošárna (7.30-13) se nese v poklidném tempu, odpoledne Rádio Jihlava informuje o zajímavých tipech na víkendový program. Nedělní ráno „101,1 FM Frekvence Mistra aneb Co jinde neuslyšíte“ přináší originální zábavu a střídá blok Ptákoviny. „Pět po páté“ hraje v neděli v 17:00 tematicky spojené písně.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .